Genel

Dijital Altın Denaryum !

Kripto para dünyasında aslında herkesin beklentisi koinlerin yüksek rakamlara ulaşması. Böyle olunca bilmem şu kadar X’lik karlar göz kamaştırıcı oluyor. Ancak böyle bir hamleyi her koinin gerçekleştirmesi ise çok zor…

Dijital Altın Denaryum !

Kripto para dünyasında aslında herkesin beklentisi koinlerin yüksek rakamlara ulaşması. Böyle olunca bilmem şu kadar X’lik karlar göz kamaştırıcı oluyor.

Ancak böyle bir hamleyi her koinin gerçekleştirmesi ise çok zor. Ayrıca hangi koinin kaç X yapacağını da önceden kestirebilmek de zor.

işte tüm bu bilinmeyenleri değiştirecek olan “Denaryum” ayak seslerini duyurmaya başladı. 

Dış kaynaklı kripto analistlerinin yorumları sosyal medyada yer bulmaya başladı. 
Birçok analist, yukarıda bahsettiğimiz duruma dikkat çekerek 1 sene önce 0.08 USD den ICO su başlayan Denaryum hali hazırda 2,16 USD den satılıyor. 
Bir yıl gibi bir sürede X 26  lık bir kazançla cayur cuyur geliyor demek yerinde olur. 

Denaryum’ u diğer koinlerden ayıran en büyük özelliği Altın, Gümüş, Ham Petrol ve Brend Petrol den oluşan bir sepet algoritması ile işlem yapıyor olması.. 
Dayandığı sağlam bir veri var. 
Geleceğin varlık tanımlaması için geleneksel yatırım araçlarının dijitalize edilmiş hali “Denaryum” dur demek çok doğru olacaktır.
Özellikle yolun başında Denaryum dan haberdar olup bir kenara Denaryum atanlar öyle çok uzak bir zamanda da değil, çok yakında ciddi karlar elde edecek gibi gözüküyor. 
bir iki sene içerisinde Denaryum ile servet yapanların “başarı hikayelerini” bir yerlerde okur yada dinleriz.

 + Sınırlı sayıda üretilmiş olması tam manasıyla yatırım aracı olmasının başlıca sebebi
 
 + Bir varlık sepetine bağlı olması fiyatında oluşabilecek manipülasyonun önündeki en büyük engel
 
 + Haziran – Temmuz ve Ağustos Aylarında belli indirimlerle Denaryum’a sahip olmak mümkün.
 
 + 01 Ağustos ta test network le birlikte algoritması çalışmaya başlayacak olan Denaryum, baz fiyatın belli oranlara bölünmesiyle belirlendiğinden
   ortalama 8-10 ay gibi bir süreçte sürekli yükselen bir fiyat grafiğine sahip olacaktır.
 
 + Global market çıkış tarihi 1 Ekim 2020 olması henüz fiyatlanmadığı anlamına geliyor ki.. bu da tren kaçmış demek değildir.

DEFİ platformu koinlerinin sükse ile altı boş projeler olduğundan yakın gelecekte çöp haline geleceği tartışmasız bir gerçek.
GEM koinler ise fazla göz önünde olmayan, insanların fazla konuşmadığı ve farkında olmadığı yatırım fırsatı olan koin’lerdir. 
Bu koinlerin çok fazla yükselebilme şansları bulunuyor. Ayrıca kitlelerce de çok fazla tanınmadıklarını belirtelim. 

Kısacası tren kaçtıktan sonra herkesin öğrendiği ve keşke dediği koinlerin başında gelen “Denaryum” için tren kaçtı demeyin.. binin
İncelemek için ayrıntılar burada https://www.denaryum.com/tr/

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL