Dimitrios Pelkas: Derbide savaşan bir Fenerbahçe sahada olacak

0
243

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Dimitrios Pelkas, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Sarı Lacivertliler’in Yunan yıldızı, “Taraftarımıza söz veriyorum, saha içinde savaşan ve birlikte hareket eden bir Fenerbahçe olacak. Bunu görecek herkes.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de Beşiktaş derbisi hazırlıkları sürüyor. Bugün gerçekleştirilen idman öncesi yıldız futbolcu Dimitrios Pelkas basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Detaylı bilgiye; (betboo giriş) adresinden ulaşabilirsiniz.”

İşte Pelkas’ın açıklamaları:

“Sezon başından beri evimizde kötü sonuçlar alıyoruz ama kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.”

“Yunanistan’a göre burada herkes birbirini yenebiliyor. Bu yönden bu ligi daha çok seviyorum. Düzeltmemiz gereken noktalar var. Şu an evimizde oynuyoruz diyoruz ama taraftar olmadığı için tam olarak öyle değil.”

Taraftara söz verdi

“Beşiktaş’ı yenebileceğimizi biliyoruz. Saha içerisinde ve dışarısında da birlikte hareket etmeliyiz. Taraftarımıza söz veriyorum, saha içinde savaşan ve birlikte hareket eden bir Fenerbahçe olacak. Bunu görecek herkes.” 

“Zaman zaman şanssızlıklar yaşıyoruz. Direkten dönen toplarımız var. Futbolda bu var ama umarım Beşiktaş maçında şans bizimle olur.” 

Şampiyonluk açıklaması

“Şampiyonluk için her zaman inancımız var. Kazanabileceğimiz çok fazla puan var. Beşiktaş’ın da oynayacağı maçlar var. Bizim inancımız sonsuz. Mağlubiyetten sonra aramızda da konuştuk. Özellikle böyle zamanlarda birlik olmalıyız ve kenetlenmeliyiz.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir