Güncel

Dubai work and study

Dubai work and study programlarımız, bütçenize uygun çeşitli seçenekler ile haftalık 95 dolara kadar olabilir.. Dubai’de Ortalama bir taksi yolculuğu 3 $ gibi düşük bir maliyete mal olabilir (5km için)..

Dubai work and study

Dubai work and study programlarımız, bütçenize uygun çeşitli seçenekler ile haftalık 95 dolara kadar olabilir.. Dubai’de Ortalama bir taksi yolculuğu 3 $ gibi düşük bir maliyete mal olabilir (5km için) ve aylık bir toplu taşım kartı öğrenci indirimi olasılığı ile ortalama 60 $ olacaktır. Ulaşımın yanı sıra, makul fiyatlı bir restoranda ortalama bir yemek 7 $ kadar düşük bir maliyete mal olabilir. work and study Dubai programlarına katılan öğrenciler Dubai’de haftada 20 saat çalışma iznine sahip olup saatlik en düşük 22$ kazanabilmektedirler. Öğrencilerin niteliklerinize göre bu ücret saatlik 60$ kadar çıkartabilmektedir. Bu sayede öğrenciler tüm konaklama ve yaşam giderlerinizi karşılayabilirler

work and study dubai Daha fazla bilgi için Dubai’deki İngilizce kurslarımız ve Dubai Work and Study programlarımız için Batı Akdeniz Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL