Genel

E-Ticaret ile Yeni Bir Sektöre Atılın

E-ticaret, alışverişin internet üzerinden yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin kullanımı sayesinde birçok farklı ürünün, internet üzerinden satışı ve alımı oldukça kolay bir hale gelmiştir. Ayrıca daha fazla ürüne hızlıca..

E-Ticaret ile Yeni Bir Sektöre Atılın

E-ticaret, alışverişin internet üzerinden yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin kullanımı sayesinde birçok farklı ürünün, internet üzerinden satışı ve alımı oldukça kolay bir hale gelmiştir. Ayrıca daha fazla ürüne hızlıca ulaşılmasına olanak sağlanmaktadır. Site kurulumunu doğru yaparak ve ürün veya hizmet geliştirerek, herkes bu sektörden kazanç sağlayabilir. İşlerinizin daha hızlı ilerlemesi adınaysa hazır e-ticaret paketlerinden faydalanabilirsiniz.

E-ticaret sisteminizde tüm sorunları ve işlemleri kontrol edemeyeceğiniz için destek son derece önemlidir. Hazır e-ticaret paketleri bu sebeple oldukça önem teşkil etmektedir. Paket içerisinde ürünlerinizin en ufak detaylarını kontrol edebileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ürün satmak ve destek almak için sunulan bu paketlerin kullanımı, işlemlerinizde kolaylık sağlayacak ve karmaşıklığı önleyecektir.

E-Ticaret Sitesi için Destek Paketleri

Online pazara giriş için temel destek paketleri mevcuttur. Örneğin, ücretsiz e-ticaret paketleri sektöre tam anlamıyla adapte olma sürecinde iyi bir deneme olacaktır. E-ticaret firmaları arasında öne çıkan Kobisi de yeni kullanıcılara kolaylık sağlamak adına NoFee e-ticaret paketini sunmaktadır. 100 ürün sergileme imkanı sunan bu paket, responsive temalar ile desteklenmektedir. Ancak daha ileriki aşamalar için paketin kullanımı eksik kalacaktır. Bu aşamada ise Personel pakete geçebilirsiniz. Bu paket içerisinde NoFee pakette bulunan her özellik bulunmaktadır. Artı olarak 500 ürün sergileme özelliği ve kendi alan adı imkanı sayesinde siteler için profesyonel bir hizmet sağlanmaktadır. Bu paket kapsamında bayiler için XML özelliği de sunulmaktadır. Ucuz e-ticaret paketleri arıyor ve bulamıyorsanız Kobisi’nin sunduğu bu paket imkanları sizler için uygun olacaktır.

E-Ticaret Paket İçerikleri

Hazır bir e-ticaret sitesi sayesinde ürün satmak çok daha kolay bir hale gelmiştir. Farklı paket imkanları sayesinde çok daha ileri seviye de bir e-ticaret sitesi kurmak ve yönetim sırasında sorun yaşamamak için Kobisi Plus paketi de deneyebilirsiniz. Bu paket içerisinde personel pakette bulunan tüm özellikler ve 1000 adet ürün sergileme özelliği mevcuttur. Bu sayede aynı anda 1000 tane ürünün tanıtımını yapabilirsiniz. Paket içeriğinde tedarikçi XML entegrasyonu ve kupon sistemi de yer almaktadır. Son derece kapsamlı hizmetleri içerisinde barındıran 2020 Kobisi hazır e-ticaret sitesi fiyatları, deneme amaçlı ücretsiz paketlerden başlayıp aylık düzeyde 249₺’ ye kadar ulaşmaktadır. Kobisi hazır e-ticaret paketleri fiyatlarını linkten inceleyebilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Hazır E-Ticaret Paketleri Nelerdir?

Kobisi; NoFee, Personel, Plus ve Professional paket destekleri ile ürün sayısı ve hizmet beklentisine göre farklı nitelikler barından paket seçenekleri sunmaktadır. Ucuz e-ticaret paketleri arayan kişiler için hem fiyat hem de sunulan özellikler sayesinde son derece kaliteli bir hizmettir. Pazaryeri entegrasyonu başta olmak üzere, uzman telefon desteği ve 2500 ürün gösterimine kadar uzanan imkanları ile sunulan paketler, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar destek sağlar. Bu sayede siteniz için en iyi imkanlara sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL