Genel

Ekran Değişimi Yenilikçi Çözümler

Ekran Değişimi Yenilikçi Çözümler Akıllıphone olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin mutluluğu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temel amacımız müşterilerimize her zaman daha güvenilir ve daha nitelikli hizmet takdim etmektir. Söz konusu mobil cihazlarınız..

Ekran Değişimi Yenilikçi Çözümler

Ekran Değişimi Yenilikçi Çözümler

Akıllıphone olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin mutluluğu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temel amacımız müşterilerimize her zaman daha güvenilir ve daha nitelikli hizmet takdim etmektir. Söz konusu mobil cihazlarınız olunca aklınıza gelebilecek her çeşit, yedek parça, aksesuar ve benzeri ürünleri depolarımızda bulundurarak, alıcılarımıza güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek önceliğimizdir. Mobileteknik olarak ülkemizde yerli cep telefonu aksesuarları ve yedek parça pazarında gün geçtikçe gelişim gösteren bir yapıya sahibiz.

 1500’den fazla ürün yelpazesi ile alıcılarımıza yaşadığımız dönemin son moda trendlerine uygun olarak kalite hizmet ve ürün sunmaktadır.

 Konu ekran değişimi olduğu zaman en önemli etmen kullanılan yedek parçanın niteliği oluyor. Nitelik, ekranlarda önem teşkil eder. Çünkü düşük kalite ekranlarda yapılan değişimlerde telefonunuzun eski performansını kaybedebilir. Örneğin, dokunmatik hızı yavaşlayarak geç algılanabilir, ekran renk oranlarında değişiklikler görülebilir.

 Örneğin ekran değişiminden sonra daha sarı, pembe veya mavi ekranınız olabileceği için, neticeden hoşnut kalmayabilirsiniz. Mobile teknik olarak ekran değiştirme makinası ile cihazınızın ekranını çıkarıp, A kalite yedek ekranlar kullanarak oluşabilecek olumsuz faktörlere mukabil önlemler alıyoruz.

 Kullandığımız üst kalite yedek ekranlar ile ekran değişiminde cihazınız ilk günkü performansına kavuşur. Cihazınız orijinal niteliklerinden ödün vermeksizin hiçbir değişiklik yaşanmaz. Telefonunuz çalışması gerektiği gibi çalışır. Ekran çözünürlüğü, dokunmatik hissiyatı veya ekran parlaklığı konusunda hiçbir farklılık yaşanmaz. Düşük kalite ekranlarda ekranın gereksinim duyduğu güç arttığı için cihazınızın şarj ömründe düşüş oluşmaktadır. mobileteknik olarak kullandığımız A kalite ekranlarda ise cihazınızın gereksinim duyduğu maksimum enerjide farklılık oluşmaz.

Mobile teknik olarak Cihazlarınızın Özellikleri ve Bilgileriniz Silinmez

Mobleteknik  olarak her model mobil cihazlarınızın onarımı konusunda marka üzerinde uzmanlaşan teknisyenlerimiz ilgilenmektedir. Apple teknisyenlerimiz yalnızca İPhone tamiratlarını, Samsung teknisyenlerimiz de sadece Samsung ile ilgili tamiratları gerçekleştirirler

Mobile teknik olarak Ekran Cam Değişimleri

 Akıllı cihazların oldukça hassas olduğu kişiler tarafınca bilinmektedir. Her ne kadar kırılmaz cam ya da Gorilla Glass gibi üst düzey ekran teknolojiler kullanılmış olsa bile, en popüler markaların ekranlarında da sıkıntılar meydana gelebiliyor. Bunun başlıca sebebi yoğun kullanım esnasında yere düşürmek ya da istemeden darbelere maruz kalmasıdır.

l Akıllıphone olarak ekran sökme makinası ile akıllı telefon cam değişimleri yapılarak telefonunuzun performansı ilk günkü gibi olur.

l Bu alanda yenilikçi çözümler oluşturan Akıllıphone, sektörün öncü firmalarından biri olarak İstanbul Esenyurt’ta hizmet vermektedir. www.akilliphone.com üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL