Genel

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘doktorlu’ gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na sert sözler: Bizim bunca yalanı büyük bir keyifle ardı ardına sıralayan siyasetçi sıfatlı bu ruh hastasına ayıracak tek saniyemiz yoktur. CHP Genel Başkanı artık tıp..

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘doktorlu’ gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na sert sözler: Bizim bunca yalanı büyük bir keyifle ardı ardına sıralayan siyasetçi sıfatlı bu ruh hastasına ayıracak tek saniyemiz yoktur. CHP Genel Başkanı artık tıp ilminin, psikiyatrinin konusudur. Hakikatle bağını bu derece koparmış bir insana doktorlar herhalde bir teşhis koyacaklardır, inşallah tedavisi de mevcuttur. 

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

– Dün Merkez Yürütme Kurulu toplantımızda da ifade ettim Türkiye 2023 yılına yaklaştıkça partimize hükümetimize ve ülkemize yönelik saldırıların giderek atacağı anlaşılıyor. Güya muhalefet sıfatıyla ortada dolaşan bir parti ve onunla aynı yolda yürüyenler Türkiye’nin önünü kesmeye yönelik bu kampanyaya büyük bir hevesle ortak olmaktadır.

– Elbette bu ülkede her dönemde iktidar ile muhalefet partileri arasında çekişmeler gerilimler görüş farklılıkları yaşanmıştır. Ama bu defa karşımızda bambaşka bir fotoğraf dışardan ve içerden bir takım sözler aldığı anlaşılan CHP giderek daha pervasız yıkıcı ahlaksız bir şekilde bizi hedef alıyor. Buna benzer bir görüntü vererek ülkenin demokrasisine ekonomisinin geleceğine kast etmektedir.

SİYASETİ KİRLETEN MÜSİLAJ

– Kıyılarımız nasıl müsilajın tehdidi altında oksijensiz kalma riski ile boğuşuyorsa siyasette de yerli ve milli her adımı yok etmeye çalışan, siyaseti kirleten bir müsilajla karşı karşıyayız. CHP’nin başını çektiği bu siyasi müsilaj her türlü iftirayı yalanı çarpıtmayı küresel boyutu da olan büyük bir medya ve sosyal medya ağıyla milletimizin üzerine yağmur gibi yağdırmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL