Genel

Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yeri değiştiriyor ancak paketleme gibi uzun süren işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız paketleme işlerini de kendi yapan taşıma firmalarına yönelmeniz gerekir. Kartal asansörlü evden eve taşımacılık şirketi,..

Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yeri değiştiriyor ancak paketleme gibi uzun süren işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız paketleme işlerini de kendi yapan taşıma firmalarına yönelmeniz gerekir. Kartal asansörlü evden eve taşımacılık şirketi, eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyerek uygun taşıma kutularında taşıyor. Asansörlü bir sistem kullandıkları için eşyalarınızın zarar görme ihtimali de ortadan kalkıyor. Haftanın her günü hizmet veren firmadan telefon numaraları aracılığıyla randevu almanız gerekiyor.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firma, nakliyat işlemi için randevu aldığınızda önce taşıma yapı acak olan eşyalarınızı görmeye geliyor. Eşyalarınızın tümünü görerek not alan ekspertiz raporuna göre de firma taşıma aracını size yönlendiriyor. Ekspertiz için artı bir ücret de istenmiyor. Ayrıca ekspertizin raporuna göre Kartal evden eve nakliye şirketi eşyalarınızın sigortalarını da yapıyor. Yani firma tüm eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyor. Böylece eşyalarınız taşıma esnasında herhangi bir şekilde zarar görürse sigorta şirketi tarafından zararınız kısa bir sürede karşılanıyor.

Paketleme Ücreti Var Mı?

Firma sizden paketleme için herhangi bir ücret talep etmiyor. Kendi getirdikleri baloncuklu paketleme malzemeleri ile güzel bir şekilde paketlenen eşyalar yine aynı özenle taşıma kutularına yerleştiriliyor. Taşınacak olduğunuz yerin kaçıncı kat olduğu da fark etmiyor. Şirketin her türlü taşıma yüksekliği için ekipmanı bulunuyor. Kartal evden eve nakliyat ile ayrıca bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre taşıma işlemi de isteyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL