Genel

Gaizer key ( roportaj)

Gaizer key ( roportaj) 1:MÜZİK İLE NASIL TANIŞTINIZ (Orta okulda kazandığım bir müzik yarışmasında başlayan bu serüven buralara kadar geldi ) 2:İnsanların sizin hakkınızdaki düşünceler sizce Nelerdir? (Zaten yaptığım projelere..

Gaizer key ( roportaj)

Gaizer key ( roportaj)

1:MÜZİK İLE NASIL TANIŞTINIZ
(Orta okulda kazandığım bir müzik yarışmasında başlayan bu serüven buralara kadar geldi )

2:İnsanların sizin hakkınızdaki düşünceler sizce Nelerdir?
(Zaten yaptığım projelere destek gösteren dostlarım var yani tabiki eleştirenler kötü yorumlarda oluyo fakat gerçekten eleştirmek isteyen arkadaşlar severek dinliyorlar ve bende onlara burdan cok teşekkürlerimi sunuyorum)

3:İçimde Yaşattığım Dünya projesi hakkında düşünceleriniz nelerdir
(O proje gerçekten çok duygusal zamanlarımda yazdığım bir projeydi aslında gercekten dinlediğinizde herkesin kendine bir kelime yada cümle alabileceğini düşünüyorum aslında hem ögüt veren hem de kendimi real bir biçimde anlattığım bir projeydi geri dönüşler de bir o kadar iyi oldu.

4:İçimde Yaşattığım Dünya Projesinden sonra hayatınız adına aldığınız bir karar var mıydı?
(Aslına bakarsanız hayır çünkü ben söylediğim gibi ben ve bana destek veren dostlarım, arkadaşlarım, dinleyicilerim bilirler ki ben hiçbir zaman bir tarzla sınırlı kalmam onlar da şaşırmazlar yani bugün afro ve popu nasıl birleştirdiysem yarın trap ile rock ‘ ı bile birleştirebilirim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL