Genel

Galatasaray İle Beşiktaş Arasında Dev Takas Gündeme Geldi

Transfer dönemi oldukça önemli anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Takımların performanslarının son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Süper ligin ikinci yarısında hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için transferlerin büyük önemi bulunuyor. Takımdaki eksiklerin..

Galatasaray İle Beşiktaş Arasında Dev Takas Gündeme Geldi

Transfer dönemi oldukça önemli anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Takımların performanslarının son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Süper ligin ikinci yarısında hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için transferlerin büyük önemi bulunuyor. Takımdaki eksiklerin giderilmesi açısından yapılan çalışmaları yakından takip edebileceksiniz. Restbet giriş önemli deneyimler sunmaya devam ediyor. Son olarak gündemi derinden sarsacak olan bir gelişme yaşandı. Kadroda düşünülmeyen Serdar Aziz ve Tolgay Arslan için Fenerbahçe takımının ismi geçiyordu. Ancak pazarlıkta bir türlü anlaşamaması rotanın değişmesine neden oldu.

Serdar Aziz Tolgay Arslan Takası

İki ezeli rakip arasında bir takas durumunun gerçekleşmesi her an mümkün olabilir. Beşiktaş takımından Tolgay Arslan’a, Galatasaray takımında ihtiyaç duyuluyor. Belhanda’nın da takımdan ayrılmasının ardından bu bölgede isimden faydalanılabilir. Aynı zamanda Beşiktaş cephesinde ise Pepe ile yolların ayrılmasının ardından bu bölgede herhangi bir boşluk yaşanması düşünülüyor. Bu anlamda Serdar Aziz için olası bir transfer gündeme geldi. İlk öğrenen yine restbet twitter takipçileri oluyor. İki takım arasında yaşanacak olan olası bir takas durumunda son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekleşmesi halinde son yıllara damga vuran transfer olayı haline dönüşecek. Bu durumda iki oyuncu ile de ilgilenen Fenerbahçe taca çıkmış olacak.

Transfer Sürecinde Heyecan Sürüyor

Ara transfer dönemi 31 Ocak günü noktalanacak. Son güne hatta son saate kadar belli süreçler ilerlemeye devam edecek. Takımlara katılacak olan isimlerin belirlenmesi aşamasında atılacak olan her adımın önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Bu anlar daha etkileyici bir hal alıyor. İlginizi çekecek olan fırsatları kaçırmamalısınız. Transferlerin ardından sezonun ikinci yarısında daha güçlü bir takımın oluşturulması bekleniyor. Buda yaşanacak olan heyecanın katlanması anlamına gelecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL