Galaxy Note 8 Modelinin Bazı Özellikleri Netlik Kazandı

Samsung’un en iyi amiral gemilerinden bir tanesi olması beklenen Galaxy Note 8, tüm dünyada bekleniyor. Samsung hayranları tarafından beklenen bu telefonun, sızan bilgilerinden “kesin” olanları, sizin için derlemeye gayret ettik.

0
443

Galaxy Note 7 faciasından sonra kendisini affettirmeyi amaçlayan ve Note 7’den epey zarar eden Samsung, Galaxy Note 8 için son çalışmalarını ve geliştirmelerini yapıyor. Yazılımsal detayları ile ilgili pek bilgi verilmese de Note 8’in görünümüne dair ufak bir bilgi edinebiliyoruz.

Galaxy Note 8 modelinin Ağustos ayında duyurusunun yapılması ve lansmanının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Muhtemelen, Eylül aylarında bu telefona kavuşabileceksiniz. 23 Ağustos tarihinde yapılması kesinlik kazanan Samsung lansman partisinde, Note 8’in duyurulmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

1 ila 10 Eylül arasında ön siparişler, 15 Eylül’de ise tüm dünyada global olarak satışına başlanacağını düşündüğümüz Note 8’e dair diğer notlar, aşağıdaki şekilde.

Çift Kamera

Muhtemelen, kamera yapısı “çift” olarak belirlenecek ve ilerleyen zamanlarda bu çift kameranın harikalar yarattığını görebileceğiz.

6 GB RAM

Tam 6 GB değerinde bir Ram ile karşımıza çıkan Samsung, ayrıca Note 8 modelinde Snapdragon 835 kullanacak. Telefon, tabiri caizse uçuşa geçecek.

8 MP Ön Kamera

Pek alışık değiliz ancak arka kameralar kadar kaliteli çekim yapabilen bir ön kamera da, Note 8’de bizimle olacak gibi görünüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir