Genel

Galaxy Note serisi sona erdi

Samsung’un son çıkan telefon modeli Galaxy S22 Ultra’nın çıkış tarihi yaklaştıkça yeni detaylar sızdırılıyor. Samsung Galaxy S22 Ultra teknik özellikleri henüz belli olmasa da, tasarımı net bir şekilde ortaya çıktı…

Galaxy Note serisi sona erdi

Samsung’un son çıkan telefon modeli Galaxy S22 Ultra’nın çıkış tarihi yaklaştıkça yeni detaylar sızdırılıyor. Samsung Galaxy S22 Ultra teknik özellikleri henüz belli olmasa da, tasarımı net bir şekilde ortaya çıktı.

Evan Blass adlı kullanıcı, Twitter hesabından Galaxy S22 Ultra’nın basın görüntüsünü yayınladı. Bronz rengiyle görünen Galaxy S22 Ultra, tasarımıyla Galaxy Note 20 Ultra ile oldukça benzerlik gösterirken, yanında S Pen’i bulundurması da dikkat çekiyor.

S Pen kalem desteği bulunması dolayısıyla Galaxy Note modellerinin yerini alması beklenen Galaxy S22 Ultra’nın 2022 Şubat ayının ortalarında çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat Android dünyasının üst düzey son modeli olacak cihazın 1 TB seçeneğinin 20-25 bin TL fiyat aralığında olması bekleniyor.

SamMobile internet sitesinin raporuna göre, Samsung Galaxy S22 Ultra, 1 TB depolama seçeneğiyle Galaxy Note serisinin yerine geçecek. Ağustos 2020’de tanıtılan Galaxy Note 20 Ultra modeline görünüm bakımından benzeyen Galaxy S22 Ultra’nın yanında; gövdesi siyah, tuşu ise telefonla aynı renkte gelen S Pen kalemi de yer alıyor. Ayrıca her ne kadar fotoğrafta gözükmese de, telefonda dahili S Pen yuvası barındıracağı da öne sürülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL