Teknoloji

Galaxy Z Flip4

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Galaxy Z Flip4 için yeni patent aldığı ortaya çıktı. Display Suppy Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young, Samsung’un Galaxy Z Flip4 için daha fazla ekran siparişi vereceğini..

Galaxy Z Flip4

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Galaxy Z Flip4 için yeni patent aldığı ortaya çıktı. Display Suppy Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young, Samsung’un Galaxy Z Flip4 için daha fazla ekran siparişi vereceğini açıkladı.

Samsung’un ekran için sipariş verdiğini belirten Young, üretilen panellerin Nisan ayında yola çıkacağını duyurdu. Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Z Flip3 için 5.1 milyon adet ekran paneli siparişi vermişti.

Galaxy Z Flip4 ile ilgili bir diğer sızıntı ise kamera tasarımının değişeceği yönünde. Şirketin tek kamera dizilimiyle daha iyi fotoğraf deneyimi yaşatmayı planladığı belirtiliyor. Samsung, kapak ekranında da kullanılabilen gelişmiş bir ekran altı kamera ile karşımıza çıkacak.

Ortaya atılan bilgilere göre katlanabilir akıllı telefon, kapak ekranında da kullanılabilen geliştirilmiş bir ekran altı kamerayla gelecek. Tasarımın öz çekim deneyimini arttırdığını belirten bir slogan ile geleceği tahmin ediliyor.

Samsung’un Galaxy Z Flip 4’ün tasarımında birkaç değişiklik planladığı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. The Elec’e göre, katlanabilir akıllı telefonun ekran tasarımı Z Flip 3 ile aynı olacak. Dış kapak ekranının 1.83 inçten 1.9 inçe yükseltileceği belirtiliyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL