Genel

Hazır Site ve Bayi Hosting Çözümleri

Son yıllarda hazır siteler oldukça yoğun talep görüyor. Çok hızlı ve çok ekonomik bir şekilde site sahibi olabilmeye yardımcı olması nedeni ile tercih ediliyor. Domain, hosting ve tasarım gibi tüm..

Hazır Site ve Bayi Hosting Çözümleri

Son yıllarda hazır siteler oldukça yoğun talep görüyor. Çok hızlı ve çok ekonomik bir şekilde site sahibi olabilmeye yardımcı olması nedeni ile tercih ediliyor. Domain, hosting ve tasarım gibi tüm bileşenleri komple olarak bu hazır site alternatifleri bulunuyor. Bu yüzden de pek çok kişi tarafından kurumsal veya kişisel site kurulumlarına yönelik olarak tercih ediliyor. Hazır sitelerde çok ekonomik bir şekilde kurulum gerçekleştirilebiliyor.

Bayi Hosting Paketleri

Son dönemlerde yoğun ilgi gören hosting paketlerinden birisi olan bayi hosting paketleri ile daha işlevsel bir kullanım gerçekleştiriliyor. Reseller olarak da bilinen bayi hostingleri, alım ve satım yaparak, yeniden pazarlama yapan kişi ve kurumlar tarafından tercih ediliyor. Bayi ve aracı gibi bir özelliği bulunan reseller hosting kullanıcıları çok fazla sayıda web sitesi barındırabiliyor. Bu nedenle de birden fazla projeye sahip olan kişiler ve kurumlar tarafından tercih ediliyor.

Bayi Hosting Fiyatları

Normal hosting paketlerine oranla daha yüksek maliyetlere sahiptir. Teknik donanım özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Ancak birden fazla proje gerçekleştirecek ya da yoğun kapasiteli kullanıma sahip olan kişiler açısından oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. CPU, disk ve trafik bant aralığı gibi bileşenlere göre bayi hostinglerde fiyatlandırmalar değişkenlik gösteriyor.

Bayi Hosting Güvenliği

Gelişmiş teknolojiyi barındıran sunucu yazılımları ile her türlü saldırı ve güvenlik problemine karşı dinamik bir koruma bulunuyor. 7/24 kesintisiz destek hizmetleri ve güvenlik kontrolleri ile stabil performanslı ve güvenli bir kullanım gerçekleştirilebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL