Huawei Mate 10 Modelinin Tanıtım Tarihi Netleşti

0
509

Huawei, Türk Telekom ve Galatasaray gibi büyük şirketlerle yaptığı pek çok anlaşma sayesinde, adını duyurabilen ve Türkiye’de güçlü bir telefon satış payına sahip bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı telefon üreticileri pazarında, hatırı sayılır bir yere de sahip olan bu şirketin, son amiral gemisi Mate 10, şüphe yok ki bolca heyecan yaratıyor. Android kullanıcıları için sunulacak olan bu telefonun geçtiğimiz günlerde ön ve arka görünümü sızdırılmıştı; ancak tanıtım gününe dair herhangi bir haber alamamıştık. Huawei, tanıtım tarihini nihayet duyurdu.

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi

“Beklemeye değer bir cihazla tanış” yazılı büyük bir tanıtım afişi ile karşımıza çıkan firma, Almanya’da yapacağı bir etkinliğin tarihini paylaştı. Bu tarih 16 Ekim’i gösteriyor ve 16 Ekim’de Huawei Mate 10 modelinin Almanya merkezli tanıtılacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

6.1 inçlik oldukça büyük bir ekranla karşımıza çıkan Huawei Mate 10’un fiyatı 1000 doların üzerinde olacak gibi görünüyor. Türkiye’de epey satılan ve kampanyalar dahilinde beğenilen Huawei’nin Mate 10 modeli, sizce büyük bir başarı elde edip güzel satış rakamlarına ulaşabilir mi?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir