Genel

Huawei P50 Pocket

Huawei P50 Pocket’ı 23 Aralık’ta tanıtacak. Artık bunu kesin olarak biliyoruz. Ayrıca yapılan sızıntılar ve bulunulan öngörüler doğruysa Huawei P50 Pocket, Çinli teknoloji devinin üreteceği ilk dikey katlanabilir telefon olacak…

Huawei P50 Pocket

Huawei P50 Pocket’ı 23 Aralık’ta tanıtacak. Artık bunu kesin olarak biliyoruz. Ayrıca yapılan sızıntılar ve bulunulan öngörüler doğruysa Huawei P50 Pocket, Çinli teknoloji devinin üreteceği ilk dikey katlanabilir telefon olacak. Huawei geçtiğimiz günlerde Huawei P50 Pocket’ın bazı resmi görüntülerini yayınlamıştı. Ancak şimdi P50 Pocket’ın yeni fotoğrafları Harper’s Bazaar aracılığıyla internete düştü.

Dünyaca ünlü moda dergisi Harper’s Bazaar, Weibo hesabı üzerinden Huawei P50 Pocket’ın fotoğraflarını yayınladı. Dikey bir şekilde katlanabilir telefon fotoğraflarda Çinli aktris ve şarkıcı Guan Xiaotong’un elinde yer aldı.

Huawei P50 Pocket’ın tasarımını artık biliyor olsak da özellikleri konusunda hala kesin bilgilere sahip değiliz. Ancak 5G modemi olmayan bir Snapdragon 888 işlemcinin telefonda yer alması bekleniyor. Arka kamera kurulumunun ana kamera + ultra geniş açılı kamera + derinlik sensörü kombinasyonundan oluşması muhtemel görünürken, katlanabilir ekranın BOE imzası taşımasına da ihtimal veriliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL