Teknoloji

Huawei Watch GT Runner

Sporcular için özel tasarlanan ve dün itibariyle Türkiye’de satışa çıkan Huawei Watch GT Runner akıllı saat inceleme videosu ile karşınızdayız. Huawei, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle Watch GT serisine bir yenisini ekledi…

Huawei Watch GT Runner

Sporcular için özel tasarlanan ve dün itibariyle Türkiye’de satışa çıkan Huawei Watch GT Runner akıllı saat inceleme videosu ile karşınızdayız.

Huawei, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle Watch GT serisine bir yenisini ekledi. İsminden de anlaşılabildiği üzere koşuculara özel olarak üretilen akıllı saat, 38.5 gramlık hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Anti-bakteriyel bir kayış barındıran Watch GT Runner, bu sayede sporcuların antrenman yaparken ter ve leke sorunları yaşamamasını sağlayacak.

Bununla birlikte GT Runner, önceki sürümlere kıyasla %135 oranında artırılmış bir anten performansına sahip. Bu sayede sporcuların verileri daha hızlı izlenebilecek ve veri kaybının önüne geçilecek. Huawei’nin yeni işletim sistemi HarmonyOS ile gelecek olan GT Runner; Kugou Music, Himalayas, AutoNavi Maps ve Air Travel gibi birçok uygulamayı destekleyecek.

Dün itibariyle Türkiye’de satışa sunulan Huawei Watch GT Runner akıllı saat 3.499 TL fiyat etiketine sahip.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL