İnci Davetiye’de Gelişim Süreci!

0
178

Şimdiki popülerliğinin, sürekli tercih edilirliğinin arkasında kırk yılı aşkın bir yol barındıran ve bu yolda da sürekli olarak gelişim odaklı olan İnci Davetiye, 1978 yıllında kurulmuştur. Kurulumu da elbette Hızır Aydın tarafından küçük bir işletme olarak başlamıştır. O dönemlerde üretimi yapılmakta olsan ise kartpostaldır. Kartpostallar bundan altı sene sonrasında da yerini başka ürünlerin de üretilmesi için genişletmiştir.

 İmsakiye, zarf mektupları gibi birçok çeşit üretim yapan firma, yolculuğunu bu zamana kadar en kaliteli şekilde devam ettirmiştir. Elbette yol boyunca da sürekli olarak kendini yenilemeye ve eksikliklerini gidermeye, nasıl daha iyi olabilirim sorusunu cevaplamaya çalışarak hızla devam ettirmiştir.

Sizi Kalbinizden Geçen Davetiye İle Buluşturan Bir Davetiye Markası!

Davetiye seçimlerimiz noktasında başlarda her birimiz dönemin popüler olanını, kendi arzımıza ve beğenilerimize yakın olanını seçmek istesek de aslında genel olarak düğün yoğunluğu arasında bu detayı es geçmek zorunda kalabiliyoruz. Çünkü bu noktada sürekli olarak çeşit arayıp beğendiğimiz bir davetiye bulayınca ve yüksek fiyat seçenekleri ile de karşılaşınca, ister istemez bu noktada duraksama yoluna giriyoruz.

İnci Davetiye düğün davetiyesi konusunda var olan bu sorunlarımızı da bildiğinden, genel olarak yaşanabilecek sıkıntıları eleme yoluna girerek bize yardımcı olmaktan yana oluyor. Çünkü firma her daim müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutup, davetiyeler de ürün çeşitliliğini de fiyatlandırmayı da tam bizim isteklerimize göre ayarlıyor.

Güvenli ve Kaliteli Alışveriş İçin Tercihiniz!

Kararlarımızı verip, kullandığımız avantajlardan yararlanmanın mutluluğu ve sevinci içerisinde olurken, ödeme kısmına geldiğinizde de aynı hislerinizin katlanarak devam edebileceği bir marka İnci Davetiye. Çünkü sizlere sunduğu hizmeti tamamen güvenlik önlemlerini önemseyerek vermeye özen gösteriyor. Bunun için de ödeme için kullandığınız kart bilgilerinizi de kişisel bilgilerinizi de şifreleme yöntemleri ile yalnız sizin görmenize izin verilecek şekilde ayarlıyor.

Ek olarak siparişlerinizin belirlediğiniz adrese teslimatı için de oldukça hızlı hizmet sunma yoluna giren marka, sizden ülkenin neresinde olursanız olsun herhangi bir ücret de talep etmiyor. Hatta hizmetlerini, yurt dışında da sürdürüp, yurt dışından da sipariş alıyor. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir