iOS için YouTube Güncellemesi Geldi!

Bir süredir iOS için beklenen Youtube güncellemesi iOS tabanlı cihazlara geldi!

0
523

Youtube güncellemesi ilk olarak Android işletim sistemi cihazlar için gelmişti. Yeni güncellemede karanlık tema seçeneğini tercih edebilen Youtube kullanıcıları, ”gece modu” denilen işlevden yararlanabilecek. Güncellemenin iOS işletim sistemi cihazlar için de sağlandığı belirtiliyor.

iOS için gelen Youtube güncellemesi şu an tüm kullanıcılar tarafından görülemiyor. Güncellemenin cihazlara yüklenmesinden bir süre sonra karanlık temanın kullanılabileceğine ilişkin bilgiler mevcut. Bu özelliğin henüz sunucu taraflı olarak aktif edildiği ve kullanıcıların tamamının belirli bir zaman sonra bu seçeneğe erişebileceği bildiriliyor. Youtube uygulamasının aydınlık görünümünden sıkılanlar için gerçekten iyi bir seçenek olduğu söylenebilir.

Halihazırda App Store’a bir erişim sağladığınızda bir Youtube güncellemesi görüyorsanız, güncelleme işlemini başlatmanız önerilir. Güncellemeyi gerçekleştirmediğiniz takdirde Youtube’un karanlık tema seçeneğinden yararlanmanız mümkün değil. Güncellemeyi yaptıktan sonra karanlık mod seçeneğini kullanabilmeniz için Youtube uygulamasından profilinize erişin ve ayarlar menüsüne girerek ”Dark Theme” ya da ”Karanlık Tema” seçeneğini aktif hale getirin. İşlem bu kadar basit!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir