iPhone SE 2 modelinin, fiyatını ve özelliklerini derledik.

0
423

Apple’ın daha küçük ekranlı bir iPhone üretme hayali, iPhone SE 2 ile gerçek oluyor. Özellikle, son dönemdeki satışlarının bir hayli düşmesiyle tekrar çıkışa geçmek isteyen Apple, iPhone SE 2 modelini daha ucuz tutarak, satışları artırmayı planlıyor.

Daha önceki tahminlerinde; iPhone SE 2 modelinin, gelecek yılın ilk aylarında tanıtılacağını belirten güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, bu kez de telefonun satış fiyatını ve özelliklerini açıkladı.

iphone

iPHONE SE 2 ÖZELLİKLERİ
iPhone 8’e benzer bir tasarıma sahip olması beklenen iPhone SE 2, iPhone 11 modellerinde kullanılan A13 işlemcisinden gücünü alacak. 3 GB RAM kapasitesine sahip olacak telefon, 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneğiyle satışa çıkacak. Telefonun kameralarıyla ilgili ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

iPHONE SE 2 FİYATI
İlk iPhone SE modelini 2016 yılında satışa çıkaran Apple, ilk başta 399 dolar olarak belirlediği fiyat etiketini, daha sonra 346 dolara indirmişti. Ming-Chi Kuo, Apple’ın yine aynı stratejiyi benimseyeceğini söyleyerek, iPhone SE 2 modelinin 399 dolardan satışa çıkacağını açıkladı.

Paylaş
Önceki İçerikiPhone 11 Pro Max maliyeti
Sonraki İçerikMobil E-Ticaret Hızla Artıyor.
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir