Genel

iPhone SE’nin özellikler

Yeni modelin 2017 yılında Apple tarafından piyasaya sürülmüş olan 4.7 inç boyutundaki iPhone 8‘e benzerlik göstereceği konuşuluyor. Bu yeni nesil orta segment telefonun önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor. Bazı kaynaklara göre,..

iPhone SE’nin özellikler

Yeni modelin 2017 yılında Apple tarafından piyasaya sürülmüş olan 4.7 inç boyutundaki iPhone 8‘e benzerlik göstereceği konuşuluyor. Bu yeni nesil orta segment telefonun önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor. Bazı kaynaklara göre, akıllı telefon Apple’ın çıkarmış olduğu amiral gemilerinde bulunan LCD ekranı ve diğer bileşenlerinin çoğunu da içerecek. Ayrıca bu söylentilerin arasında, arka kısmında tek lensli bir kamera olacağı ve 128 GB depolama kapasitesi ile geleceği de var.

Tabii ki bu haberler yeni değil.

2018 yılından beri bu tür yeni iPhone SE haberlerini çoğu kaynakta duymuştuk. Şirketin hedefinde özellikle Hindistan ve Çin gibi bazı orta segment telefonların sık kullanıldığı bölgeler yer alıyor. Apple’ın rekabet edebilmesi için, bu bölgelerdeki istatistiklerin gösterdiği ana etmen yaklaşık 299 dolarlık bir model üretmesi gerektiği. Fakat bu konuda kesin bir fiyat tabii ki henüz belli değil.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL