Genel

İŞ GÜVENLİĞİ FİRMALARI İSTANBUL

İş Güvenliği Firmaları İstanbul İş güvenliği firmaları İstanbul tarafında Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana yer aldığımız iş güvenliği ve iş sağlığı sektöründe tecrübelerimizi İstanbullu müşterilerimize sunmayı vaat ediyoruz. Kale OSGB bu anlamda İstanbul’un..

İŞ GÜVENLİĞİ FİRMALARI İSTANBUL

İş Güvenliği Firmaları İstanbul

İş güvenliği firmaları İstanbul tarafında Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana yer aldığımız iş güvenliği ve iş sağlığı sektöründe tecrübelerimizi İstanbullu müşterilerimize sunmayı vaat ediyoruz. Kale OSGB bu anlamda İstanbul’un daha tecrübeli iş güvenliği firmaları arasında yer almaktadır. Şirketimizde tüm İstanbul firmalarına risk analizi, risk değerlendirmesi, patlamadan korunma dokümanı veya acil durum planı gibi noktalarda sınırsız destek veriyoruz. Her işletmede yerine getirilmesi gereken risk analizi süreci tehlike sınıfı gözetmeksizin bir çalışanlı bir iş yeri için dahi yapılabilmektedir.

Çalışan Güvenliği, Marka Güvenilirliği

  • Kale OSGB olarak iş güvenliği firmaları tarafında tüm İstanbullu müşterilerimize “çalışan güvenliği, marka güvenilirliğidir” yaklaşımını benimsetmeye çalışıyoruz.
  • Bu anlamda yerine getirdiğimiz tüm iş güvenliği ve iş sağlığı uygulamaları en güncel yasal düzenlemeler takip edilerek ve en tecrübeli iş sağlığı personeli ve iş güvenliği uzmanı ile çalışarak gerçekleştirilmektedir.
  • Bu süreçte İstanbullu müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sağlamış oluyoruz.
  • Bugün tüm iş güvenliği firmaları bakanlıkça sağlanan bilgi yönetim sistemlerini kullanarak siz müşterilerine hizmet verir. Bu sistemler ile tarafınıza atanan sağlık ve güvenlik personellerini yakından takip edebiliyorsunuz.

İstanbul’da Hangi İş Güvenliği Firması?

İş güvenliği firmaları tarafında İstanbul‘da çok sayıda seçenek ile karşılaşmak şaşırtıcı değil. Ancak iş güvenliği hassasiyet ile ele alınması gereken bir konu olduğundan bu hedefte çalışılacak İstanbul firmasının tecrübesi ve referansları da oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimize her zaman alanında kendini ispatlamış firmalar ile ortaklık kurmalarını öneriyoruz. Bu firmalardan alacakları iş güvenliği servislerinin standartları (ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 veya ISO 45001 gibi) doğrudan o firmanın saha tecrübesi ile orantılı olacaktır. Bir İstanbul firmasının tecrübesi kalite sistemleri kurulumunda dahi kendini gösterebilir.

İş Güvenliği Firmalarının Sağladığı Yararlar

İş güvenliği firmaları İstanbul şirketinizin İSG (iş sağlığı ve güvenliği) alanındaki ihtiyaçlarına cevap olur. Firmanızda bir iş güvenliği kültürü yaratmayı amaçlar, bunun için çalışan katılımını hedefler ve gerekli gördüğünde çalışanlarınıza bilinçlendirici eğitimler verir. Kale OSGB olarak şirketinizde ergonomik bir çalışma ortamının meydana getirilmesini sağlayarak işçilerinizin iş kazası geçirmesinin önüne geçiyor, uzun ve kısa kısa vadeli sağlık sorunlarının oluşmasını engelliyor ve güvenlik tedbirlerimiz ile İstanbul iş yerinize mikroekonomik ve makroekonomik tasarruflar sağlıyoruz. Meslek hastalıklarını azaltmak, iş başlamadan önce sağlık kontrolü yapmak, tehlike önleyici tedbirleri hayata geçirmek ve risk hesaplamaları gerçekleştirmek en temel hizmetlerimizden bazılarıdır.

https://kaleosgb.com.tr/is-guvenligi-firmalari-istanbul/

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL