Kaptan’ın Çeyrek Final Açıklamaları Gerçek Oldu

0
182

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, CEV EuroVolley çeyrek finalinde…

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda çeyrek finale yükselmeyi başaran A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızın başarılı oyuncularından olan Ebrar Karakurt çeyrek final açıklamalarında bulunmuştu.

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın, CEV EuroVolley çeyrek finalindeki rakibi belli oldu: Polonya ile çeyrek finalde oynayacak. A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt: “Biz burada Türk halkının ümidi olmaya çalışıyoruz. Umarım bunu da başarabiliyoruzdur.” açıklamasında bulunmuştu. 1xbetm.info Ebrar Karakurt, Arjantin’i 3-0 yenerek son 8 biletini aldıkları maçın sonrasında AA’ya açıklamalar yapmıştı.

Türkiye’deki yaşanan yangın felaketlerini büyük bir üzüntü ile takip ettiklerini söyleyen Ebrar “Biz burada Türk halkının ümidi olmaya çalışıyoruz. Umarım bunu da başarabiliyoruzdur. Türkiye’nin çok zor günler geçirdiğinin bilincinde ve farkındayız. Onları bir nebze de olsa mutlu etmeye çalışıyoruz. Bizi desteklemeye devam etsinler, biz onların umudu olmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulunmuştu.

Ebrar Karakurt Kimdir?

17 Ocak 2000 doğumlu Ebrar Karakurt, Türk voleybolcudur. Voleybola 12 yaşında başlayan Karakurt, Vakıf Bank formasıyla iki sene üst üste hem yıldızlar hem de gençler kategorisinde Türkiye şampiyonluğu yaşayan smaçör, geçtiğimiz sezon A Takım ile birlikte antrenmanlara çıktı ve zaman zaman forma giyme şansı buldu.

‘En İyi Smaçör’ ödülünün sahibi olan Ebrar, 2021 yılı itibarıyla Türkiye kadın millî voleybol takımı ve İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara’nın oyuncusudur.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir