Genel

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ’10 bin dolar alan siyasetçi’ eleştirisi

“ÇEKİLİN YOLDAN TÜRKİYE’DEKİ BÜTÜN AÇLARI DOYURACAĞIZ” Açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın grup toplantısında kullandığı, “Millet açsa onları da siz doyuruverin” sözlerine de değinerek şu ifadeleri..

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ’10 bin dolar alan siyasetçi’ eleştirisi

“ÇEKİLİN YOLDAN TÜRKİYE’DEKİ BÜTÜN AÇLARI DOYURACAĞIZ”

Açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın grup toplantısında kullandığı, “Millet açsa onları da siz doyuruverin” sözlerine de değinerek şu ifadeleri kullandı:

* Bu meydan kentte yaşayanların enerjilerini tükettikleri bir yer olacak. Yardımlar konusunda da belediye başkanlarımız gerçekten de tarih yazıyorlar. Olağanüstü çalışıyorlar. Diyorlar ya ‘aç varsa siz doyurun’, çekilin yoldan Türkiye’deki bütün açları doyuracağız.

* Çekilin aradan Türkiye’de hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çekilin aradan Türkiye’de her kuruşun hesabını veren bir Millet İttifakı iktidar olacak. Biz bunları biliyoruz, yapacağız.

* Eğer belediye başkanlarımız bütün engellemelere rağmen bir tarih yazıyorlar ise halkın iktidarı olduğunda o tarihin çok daha görkemli bir şekilde ortaya konacağını onlar da çok iyi biliyor.

* Biz yapacağız, güzel şeyler yapacağız. Birlikte, dostlarımızla birlikte yapacağız. Bir tarih yazacağız. Siyasete ahlakı getireceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL