Teknoloji

Kia Sportage Türkiye’de

Kia Sportage, dünyanın en çok sevilen otomobilleri arasında yer alıyor. Özellikle sunduğu özellikleri ve aynı özellikleri sunan diğer araçlara kıyasla daha uygun fiyatı ile hem ülkemizde hem de dünyada çok..

Kia Sportage Türkiye’de

Kia Sportage, dünyanın en çok sevilen otomobilleri arasında yer alıyor. Özellikle sunduğu özellikleri ve aynı özellikleri sunan diğer araçlara kıyasla daha uygun fiyatı ile hem ülkemizde hem de dünyada çok iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

5. nesil Kia Sportage, artık Kia’nın resmi sitesinde yer aldı. Şu anda otomobil ülkemizde 2 farklı donanım paketiyle satışa sunuldu. Giriş paketi olarak Elegance Konfor bizleri karşılarken Prestige en üst donanım olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde satılan GT-Line versiyonları şu anda satışa sunulmadı.

2 versiyonda bir önceki neslin aksine sadece 4×4 seçeneğiyle ülkemizde satışa sunuldu. Motor olarak şu anda sadece 1.6 litrelik 150 beygir güç üreten bir benzinli motor sunuluyor. Bu motor sadece otomatik şanzımanla kombine edilebiliyor. Fiyat listesine baktığımızda ise fiyatların biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Kia Sportage, yeni nesliyle birlikte birçok özelliğe sahip. Birçok otomobilde alışık olmadığımız ön koltuk ısıtma – soğutma ve arka koltuk ısıtma bu araçta sunuluyor. Buna ek olarak sürücü koltuğunda hafıza ve yolcu koltuğunda elektrikli ayar sunan otomobilde birçok güvenlik sistemi standart olarak sunuluyor.

Yeni teknolojilerle birlikte araç otobanda büyük oranda otonom bir şekilde hareket edebiliyor. 360 derece kamera sistemi sayesinde park manevralarını kolaylaştıran araçta kör nokta görüntüleme sistemi sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL