LG Türkiye’den Tarihi Fırsat: LG V30+ için Yarışma Başlıyor

LG Türkiye tarafından düzenlenen iki ayrı yarışmaya dahil olmak için elinizi çabuk tutun. Sorulara doğru yanıt verin ve V30+'un sahibi olun!

1
3172

LG Türkiye, LG V30+ için yarışma düzenliyor. Henüz Türkiye’de satışta olmayan LG V30+ için on binlerce kullanıcı yarışıyor. LG SmartWorld üzerinden gerçekleşecek yarışma 10 Ocak- 11 Şubat arasındaki tarihleri kapsıyor.

Yarışmaya dahil olmak isteyen kullanıcıların ilk olarak LG SmartWorld uygulamasına kayıt yaptırdıktan sonra uygulamaya giriş yapması ve ardından LG V30+’a dair yayınlanan videoyu izlemesi gerekiyor. Videoyu izledikten sonra yarışmacılara 5 soru sorulacak. Yarışmacıların yapılacak çekilişe dahil olabilmeleri için bu sorulara doğru cevaplar vermesi bekleniyor. Soruların tamamına doğru cevap vermeyi başaran yarışmacılar için yapılacak çekiliş sonucunda;

  • 1 adet LG V30+
  • 10 adet LG HBS-780 Bluetooth kulaklık
  • 50 adet LG Power Bank (6500mAh)

dağıtılacak. Kazanan yarışmacılar için LG SmartWorld uygulaması üzerinden 15 Şubat tarihinde liste yayınlanacak. Çekilişe katılan bireyler bu listeyi inceleyerek çekiliş sonucunda kazanıp kazanmadıklarını takip edebilirler.

LG Türkiye, LG V30+ için bir yarışma daha düzenliyor. İkinci yarışma 15 Ocak-31 Ocak arasındaki tarihleri kapsıyor. LG resmi web sitesinde yayınlanan videoyu izleyen kullanıcılar için yine 5 soru sorulacak. Soruların tamamına doğru yanıt vermeyi başaran ziyaretçiler için yapılan çekiliş sonucunda;

  • 1 kişiye V30+,
  • 300 kişiye HBS-780 Bluetooth

kazanma şansı sunuluyor. İkinci yarışmaya katılmak için LG’nin resmi sitesine kayıt yaptırın, videoyu ilk adresten izledikten sonra sorulara buradan doğru cevaplar vermeyi unutmayın. Bol şanslar!

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Teknoloji Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Teknoloji
Ziyaretçi
Teknoloji

Unur videosu yok soru sayfasi acilmiyor nasil katilacaz