LG V30 Modelinin Arayüz Çalışmaları Ortaya Çıktı

LG V serisinin en yeni modeli V30 için bu yılın başında düğmeye basmış ve büyük yeniliklerle sunacağı bu model için yolun sonuna neredeyse gelinmişti. Telefonun arayüzü, yapılacak olan son çalışmaydı ve bu çalışmada da sona gelindi. İşte detaylar ve yenilikler!

0
402

LG, tüm dünyada diğer amiral gemi markalarından daha hesaplı ve onlara eşdeğer telefon üretmesi ile biliniyor ancak V serisi ile işlerin biraz daha değiştiğini ve tasarımda elitliğin ana etmen olarak görüldüğünü belirtebiliyoruz. Tüm dünyada uzun süredir V serisini kullanan milyonlar, V serisinden çok memnunlar. En son V20 modelini yayınlayan LG, bu kez V30 modeliyle sahneye çıkacak ancak bu modelde, arayüzün değişmesi bekleniyordu; beklendiği gibi oldu ve UX 6.0+ adındaki arayüz LG V30 modelinde bizimle olacak.

Yepyeni Bir Kamera Deneyimi

Yeni arayüzde, muhteşem bir kamera deneyimi sizleri bekliyor. Otomatik olarak iso dengesini ayarlayabileceğiniz ve tek tıkla binlerce özelleştirme yapabileceğiniz bir kamera yazılımını UX 6.0+ arayüzünde kullanan LG; V30 modelinin donanımını da hesaba kattığımızda, muhteşem bir işi başarabilir ve tüm zamanların en iyi kamerasını bizlere sunabilir.

Yüz Tanıma

Yeni arayüzde, yüz tanıma özelliği çok daha iyi çalışacak. Pek çok telefonda bulunmayan ancak V serisinde başlatılan yüz tanıma özelliğinin V30 modelinde yepyeni bir görünüme kavuşacağı biliniyor.

Sizce, LG V30 başarılı olabilecek mi?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir