Lineage 2 Revolution’un Açılış Videosu Yayınlandı!

Lineage 2 Revolution için açılış videosu yayınlandı. Lineage oyunu ikinci serisiyle karşınızda!

0
639

Lineage 2 Revolution, Netmarble tarafından geliştirilen bir oyun. Mobil platformlarda yayınlanan Lineage 2 Revolution için bir açılış videosu yayınlandı. Etkileyici bir görselliğe sahip olan bu savaş oyununa mobil mağazalar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mobil oyunlar içerisinde kaliteli görsel efektlere sahip olan Lineage 2 Revolution, mobil mağazalarda sahne alıyor. Açılış videosu yayınlanan oyun için beklentiler yine üst seviyede. Düşmanlar tarafından yıkım ve kaosun eşiğine getirilen dünya ve özgürlük için savaşmaya hazırlanan kahramalanlar! Lineage 2 Revolution’u bu şekilde tek cümlede özetlemek mümkün. MMORPG türünde hazırlanan oyun, klan-ittifak sistemi ve açık dünya temalarını işliyor. Bu açıdan bakıldığında bir mobil oyun olarak gelişmiş bir tasarıma, görselliğe ve temaya sahip olduğunu söylemek mümkün.

Kaliteli bir mobil oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için Lineage 2 Revolution iyi bir tercih olabilir. Macera, aksiyon, görsel deneyim ve daha fazlasını Revolution’da bulabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir