Genel

Logoswar Knight Online Sıralaması

Knight karşılaşmalarının ardından istenen hedefe puana ulaşan oyuncular sıralama listesine alınır. Bu liste aynı zamanda site ziyaretçileri tarafından görülür. Bu durum Knight Online pvp savaşları için avantaja dönüşür. Listedeki güçlü..

Logoswar Knight Online Sıralaması

Knight karşılaşmalarının ardından istenen hedefe puana ulaşan oyuncular sıralama listesine alınır. Bu liste aynı zamanda site ziyaretçileri tarafından görülür. Bu durum Knight Online pvp savaşları için avantaja dönüşür. Listedeki güçlü oyuncunun klanının seçilmesi oyundaki gelişim hızını arttırabilir. Bu imkanları oyuncularına sunan Logoswar, birçok online oyuncuyu sunucusuna kazandırdığını gösteriyor.

Klan PvP ve Karakter CSW Savaşı

Knight online pvp server karşılaşmalarını güç dengesine göre belirleyen site bu sayede kalıcı üyeleri yakalamıştır. Kalıcı üyelere ek olarak, yeni katılan üyelerine sundukları pus ürünleri bulunuyor. CSW savaşlarında etkinlik sonu hediyeleri ile klan ve üyelerini ödüllendirdiği görülüyor.

Yarı Final ve Final Etkinlik Haberleri

Ko cuce forum paylaşımlarında yer alan günlük bildirileri yayınlayan sitenin, gün içinde birçok ödüllü turnuva çıkışları yer alıyor. Etkinliklerin son bulması ile oyuncuların klan ekibi ile birlikte katıldıkları pvp mod alanlarının da mevcut olduğu biliniyor. Forum paylaşımlarına katılan üyelerin yeni üyeler ile tanışması ve aktif rollerde yer almaları da destekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL