Genel

Luka Jovic Babası Konuştu

Real Madrid’li ünlü futbolcu Luka Jovic’in babası oğlunun koronavirüsle ilgili karantinayı bozarak Sırbistan’a gitmesi ile ilgili açıklamalar da bulundu. Luka Jovic sevgilisinin doğum gününe katılmak için Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a gitti…

Luka Jovic Babası Konuştu

Real Madrid’li ünlü futbolcu Luka Jovic’in babası oğlunun koronavirüsle ilgili karantinayı bozarak Sırbistan’a gitmesi ile ilgili açıklamalar da bulundu. Luka Jovic sevgilisinin doğum gününe katılmak için Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a gitti. Oğlunun sevgilisinin yanına gitmesi ile ilgili konuşmasın da baba oğlunu savundu. Luka Jovic hakkında çıkan diğer haberleri https://www.bettingwm.com/guncel-bahis-haberleri/ sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kız Arkadaşı Hamile İdi

Luka Jovic’in babası konuşmalarına şöyle devam etti. Oğluma iki sefer koronavirüs testi yapıldı ve ikisi de negatif çıktı. Oğlum da bunun üzerine karantinayı bozarak sevgilisinin yanına gitti. Sevgilisi hamile idi ve yanın da bulunmak istedi. Sevgilisinin yanına gittiğin de oğlum ve sevgilisi evden çıkmadılar. Yani orada da karantina da kaldılar. Çekmiş oldukları resimler ise eskilerden kalma resimlerdir diyerek oğlunu savunmaya devam etti. Babasının oğlu hakkındaki düşüncelerinin hepsini https://www.bettingwm.com/  haber kanalından takip edebilirsiniz.

Baba Sırbistan Hükümeti Kararlarını Destekledi

Luka Jovic’in babası daha sonra şunları söyledi. Sırbistan hükümetinin almış olduğu koronavirüs tedbirlerini destekliyorum. Sırbistan hükümetinin kararlarına saygım var. Eğer oğlum sevgilisin yanına gittiğin de dışarıya çıktı ise gereken cezanın kendisine verilmesini isterim. Bu ceza hapis cezası olsa bile oğlum cezasını çekmelidir dedi.

Bu arada Sırbistan Başbakanı Ana Brnabiç ise Luka Jovic hakkında konuştu. Yüksek bonservis alana futbolcuların diğer ülke vatandaşları gibi kurallara uyması gerektiğini söyleyerek sert çıktı. Yüksek bonservis almak ve futbolcu olmak koronavirüs kararlarını çiğnemeyi kendisine vermez diye sözlerini tamamladı. Böyle düşünüyorlarsa yanlış düşünüyorlar dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL