Genel

Mağaza Güvenlik Anteni Nedir?

Mağaza güvenlik antenleri, mağazalarda olası hırsızlık durumlarının önüne geçmek amacıyla kurulan sistemdir. Bu ürün kullanılmaya başlamadan önce mağazalarda güvenlik kameraları kullanılmaktaydı. Güvenlik kameraları hırsızlık yapan kişinin görüntülerini kaydediyordu. Ancak olayı..

Mağaza Güvenlik Anteni Nedir?

Mağaza güvenlik antenleri, mağazalarda olası hırsızlık durumlarının önüne geçmek amacıyla kurulan sistemdir. Bu ürün kullanılmaya başlamadan önce mağazalarda güvenlik kameraları kullanılmaktaydı. Güvenlik kameraları hırsızlık yapan kişinin görüntülerini kaydediyordu. Ancak olayı anında yakalayamamak gibi bir durum söz konusuydu.

Eğer bir mağazada ürünün çalındığı fark edemezlerse kamera kayıtlarına bile bakılmazdı. Bunun için her akşam mağaza sayımları yapılmaktaydı. Bu işlemler oldukça uzun ve sıkıcı olabilmektedir. Bu sebeple olayları anında yakalamak adına güvenlik antenleri kullanılmaya başlandı. Antenlerin kullanımı için bazı etiketler ve veri girişleri gerekmektedir. Bu etiketler sert plastik etiket ya da kağıt etiket olarak adlandırılır.

Sert plastik etiketler genellikle tekstil satışı yapan yerler tarafından kullanılır. Kağıt plastik etiketler ise gıda satışı ya da benzeri ürünlerin satışını yapan market benzeri yerlerde kullanılır. Bu etiketler, ürün satışı yapıldığında mağaza çalışanları tarafından sökülebilir veya algı dışı bırakılabilir. Bunun için etiket sökücüler kullanılır. Eğer sökülmemiş bir etiketle mağazadan çıkılıyorsa antenlerdevreye girer. Alarm sistemi çalışır ve mağaza çalışanlarını uyarılır.

Kaç Çeşit Mağaza Güvenlik Anteni Var?

İki çeşit güvenlik anteni sistemi bulunmaktadır. Bunlar gizli kurulan mağaza ürün güvenlik sistemleri ve görünür kurulan mağaza ürün güvenlik sistemleri şeklindedir. Görünmeyen sistemlerde genişlik ve uzunluk kullanılabilir. Bunun yanında genişlik ve yükseklikte kullanılabilmektedir. Örneğin, yere monte edilen sitemler uzun ve geniş olur. Diğer anten sistemleri kapıya doğru yükselen forma sahiptir. Farklı boyutları olmaktadır. Görünen anten sistemlerinde ise farklı ürün kodları yani üretim farklılığı olur. Ama genel olarak standart özellikleri bulunmaktadır.

Bu ürünlerin arızalanması işverenleri zarara sokacaktır. Güvenlik sistemlerinde öne çıkan firmalar arasında olan Sensormatic hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bir çok mağaza ile çalışan firmanın asla memnuniyetini kaybetmediği görülmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Mağaza Güvenlik Anteni Taktırmak için Ne Yapmalı?

Mağaza güvenlik anteni taktırabilmek için uzman ellerden yardım alınması gerekmektedir. Sensormatic firması mağaza güvenlik antenleri üreten ve montajını yapan güvenlik sistemleri firmalarından biridir. Kaliteli ve uzun ömürlü sistemler sunmaktadır. Bu firma ile iletişime geçerek mağaza güvenlik sistemleri fiyatları ve özellikleri hakkında görüşme sağlanabilir.

Size verecekleri bir zamanda istenilen güvenlik sistemi Sensormatic tarafından kurulur. Burada mağaza güvenlik sistemleri fiyatları farklılık göstermektedir. Bu sebeple 0216 681 8200 numarasından firma ile iletişim kurarak en doğru fiyat bilgisi alınabilir. Bunun yanında firmanın referansları incelenebilir. Güvenilir ve işinin ehli bir olduğu konusunda emin olmak için sitesine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL