Genel

Marvel daha fazlasını istiyor

Marvel’in yeni Spider-Man filmi olan No Way Home sinemalarda ve beyazperdedeki ilk gününden beri sosyal medyada spoiler’lardan kaçan birçok insan var. Spoiler’lardan ne kadar çok kaçmaya çalışsak da onlardan kurtulamıyoruz…

Marvel daha fazlasını istiyor

Marvel’in yeni Spider-Man filmi olan No Way Home sinemalarda ve beyazperdedeki ilk gününden beri sosyal medyada spoiler’lardan kaçan birçok insan var. Spoiler’lardan ne kadar çok kaçmaya çalışsak da onlardan kurtulamıyoruz. Tüm bunlar bir yana yeni Spider-Man filmi gişede güzel başarılara imza attı fakat bir Marvel filminden daha azı beklenemezdi. Ayrıca yeni film önümüzdeki yıllarda birçok ödül alacak ve bunun için şimdiden göz kırpıyor.

Hollywood Reporter‘ın yaptığı bir röportajda, Marvel Stüdyolarından Kevin Feige ve Sony başkanı Tom Rothman, Spider-Man: No Way Home‘un Oscar ödül törenindeki En İyi Film adaylığını hak ettiğini düşünüyor. 2019 yılındaki törende Black Panther, En İyi Film kategorisinde yer alıyordu.

Rothman, No Way Home’un gişe başarısını ve “mükemmel film” olmasının göz ardı edilemeyeceğini savundu. Feige, No Way Home’u Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü‘ne benzetti ve hem Eve Dönüş üçlemesi hem de daha önce çekilen Spider-Man filmlerinin vücut bulmuş hali olarak nitelendirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL