Genel

Mitsubishi L200 Premium

                            Ciddi makyaj işlemi gördükten sonra yeni görünümüyle kullanıcılara sunulan araç üzerinde çok fazla değişiklik yapılmış. Panjur, led farlar üstte yer alırken normal farlar altta konumlandırılmıştır. Güneri Motors ‘ da..

Mitsubishi L200 Premium

                           

Ciddi makyaj işlemi gördükten sonra yeni görünümüyle kullanıcılara sunulan araç üzerinde çok fazla değişiklik yapılmış. Panjur, led farlar üstte yer alırken normal farlar altta konumlandırılmıştır. Güneri Motors ‘ da bu araçları görebilir ziyaret edebilir ve almak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz . Motor, şanzıman ve kasa büyük bir değişime uğramış ama kasa içinde boyutsal olarak bir değişiklik yapılmamış. Arka kapat yine merkezi sistemle kilitlenmiyor. Mitsubishi yetkili servislerinde bakımlarını yaptırınız. Aracın arka koltuklarında konfor seviyesi artırılmış baş, diz mesafesi ve sırt dayama yerlerinin fonksiyonel hale getirilmiş. Orta konsol yenilenmiş ve dijital ekran olması gereken yere sabitlemiş. Mitsubishi araç servisleri hızlı ve makuldür. 2.3 litre turbo motor, 150 hp, tork 400 Nm, 6 ileri vitesli, 0-100 13 saniyede ulaşmaktadır.

                                        Offroad Modu

Offroad giderken çakıl , çamur/kar , kum ya da kaya arası arasından seçim yaparak yol tutuşunu artırabilirsiniz.Bunun için çoklu bilgi ekranında mod ismi belirene kadar OFFROAD mod seçiciye basmanı yeterli olacaktır.

Mitsubishi’de değişim büyük. Eclipse Cross ile başlayan tasarım anlayışını bütün modellerine yaymak isteyen Japon üretici bu görünümü şimdi de pick up modeli L200’e taşımış. Büyük makyaj iç mekana da uğrarken asıl değişim kaput altında yaşanmış.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL