Genel

Muhammed Mustafa Çetinkaya Kimdir.

d.1995 Yılında Batmanda Doğdu Kürt kökenli Türk yazar. Yazmaya Senaryo Örnekleri ile başladı, İlk Kitabını X Planet Nara’yı İngilizce olarak 2020 Yılında Piyasaya sundu, Ardında Kayıp Sayfa,Virüs 2025 ve Lalin..

Muhammed Mustafa Çetinkaya Kimdir.

d.1995 Yılında Batmanda Doğdu Kürt kökenli Türk yazar.

Yazmaya Senaryo Örnekleri ile başladı, İlk Kitabını X Planet Nara’yı İngilizce olarak 2020 Yılında Piyasaya sundu, Ardında Kayıp Sayfa,Virüs 2025 ve Lalin Çiçeği’ni Yazdı.

Tipobet giriş

Kitaplarını Türkçe ve İngilizce Olarak Yazmakta Olan Yazar. Kitaplarının Kahraman ve Karakterleri Yerli ve Yabancı İsimler ile Yazmakta, Kitaplarını Senaryo Türünde Kaleme almaktadır.

X Planet Nara, Virüs 2025, Kayıp Sayfa ve Lalin Çiçeği kitaplarını Türkçe Olarak  Kitap Yurdu Doğrudan Yayıncılık tarafından yayımlandı. Eserlerinin dikkat çekmesinin nedenleri arasında kuşkusuz senaryo-roman türünde kaleme alınmış olmaları vardır.

Distopya türünde verdiği eserleri Yerli ve Yabancı Edebiyatından aldığı ilhamların izlerini taşıyor.

Muhammed Mustafa Çetinkaya Yazarına ait Tüm Kitaplar. :

1.X Gezegen Nara

2. Kayıp Sayfa

3. Virüs 2025

4.Lalin Çiçeği

Kitapların Konular..

Kitabın Adı: X Planet Nara-Kayıp Gezegen

Daha önce Mars’a veya diğer gezegenlere gitmiş olabilir miyiz? Başka bir gezegene gidiyoruz, ilk defa ismini duyacağımız bir gezegen.  Eğer insanoğlu Nara’yı bilseydi, yapacakları ilk şey oradakileri katletmek ve orayı işgal etmek olurdu. İyilikler Gezegeni Nara’yı bulmamıza engel olmak isteyecek birileri elbet çıkacaktır.  İnsanlar bir gezegen keşfederse o yeri hakları gibi görerek orayı kendi alanlarına katmak için sahiplenir, hayatına dahil eder.  Peki Nara gezegenine gidenler orayı neden Dünya gibi mahvetmedi? Veyahut mahvetmeyi başaramadı? Naralı Memnun ile Dünyalı Misafir’in yaşadığı, ikinci evimiz olan Nara’nın maceralarına ortak ol!  Senaryo türünde kaleme alınmış bu bilim kurgu romanında, kötülerin kazanıp kazanmayacağını ve Dünya’ya patlayan intikamın ne olduğunu merak edeceksiniz.

Kitabın adı: Kayıp Sayfa

Konu: Eski Mısır zamanında kalmış bir lanet, Günümüz Dünyasında Tekrardan Ortaya Çıkmakta. Bu Lanetleri Yöneten Bir Güç Kendi İstediğini Yapmayı Ret Edenleri Öldürerek Kayıp Sayfadaki Yazıyı Okutması için bir kabus olarak Devam eder.

Kitabın adı: Virüs 2025

Konu:Dünya Bulaşıcı bir virüs ile uğraşırken, Bilim adamları Aşı çalışmalarını hızlandırdıkları bir zamanda Amerikalı bilim adamları Mutasyona uğramış saldırganlık Duygusu içeren bir ilaç ile kısa bir sürede tüm dünya insanlarını etkileyen bir hastalık ortaya çıkarırlar. Ve Artık yaşama mücadelesi süren 3 hikayeden oluşan bir kitap.

Kitabın Adı: Lalin Çiçeği

Konu: Bu iki genç çocukluklarını beraber geçirirler. Mirza Köyden Ayrılıp Şehir’e Gider, Yıllar Sonra Köyüne Döner, Betül ise Mirza’hı Gördüğü An nutku tutulur ve Günlerce konuşamaz,ve Kimseye Anlatamaz Bir Duruma düşer… Bir süre Sonra Betül’ün Kendisine Aşık Olduğunu Mirza Öğrenir, Lakin Mirza ise Karşılıklı bir Aşk olmayacağını Söyler,

https://www.kitapyurdu.com/yazar/muhammed-mustafa-cetinkaya/236976.html

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL