Teknoloji

Netflix aboneleri müjde

Netflix, abonelerinin zevkleri hakkında daha fazla bilgi almak ve onları tanımak için yeni Buna Bayıldım özelliğini test ediyor. Aslında bu özellik, kullanıcılar tarafından uzun süredir bekleniyordu. Çünkü şu anda mevcut..

Netflix aboneleri müjde

Netflix, abonelerinin zevkleri hakkında daha fazla bilgi almak ve onları tanımak için yeni Buna Bayıldım özelliğini test ediyor. Aslında bu özellik, kullanıcılar tarafından uzun süredir bekleniyordu. Çünkü şu anda mevcut olan seçenekler, içeriklerin geri dönüşleri için yetersiz kalıyordu.

Şu an Netflix’te içerikleri izledikten sonra abonelerin geri dönüş fikirleri için Bunu sevdim ya da Bana göre değil seçenekleri mevcut. Netflix, bunlara ek olarak Buna Bayıldım adlı yeni bir seçenek getiriyor. Bu özellik, şimdilik sadece platformun masaüstü sürümde mevcut.

Şimdilik test aşamasında olan Buna Bayıldım özelliğinin tam olarak ne zaman geleceği ve diğer cihazlarda ne zaman açılacağı tam olarak bilinmiyor. Özelliğin tam olarak açılması halinde abonelerin geri dönüş fikirleri, sevilen içeriklerin iptal edilmemesi için bir kalkan olabilir. Beğenilen içeriklerin geri dönüş alması, platform için önem taşıyacak gibi görünüyor. Çünkü Netflix, artık sadece güçlü içerikleri bünyesinde barındırıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL