Teknoloji

Netflix’ten dev hamle

Popüler video akış platformu Netflix, yakın zamanda aynı ev dışında şifre paylaşımı yapan kullanıcılar için yaptırım uygulayacağını duyurmuştu. Ardından ise bazı ülkelerde yaptığı zamlardan sonra Netflix, ilk kez hızla abone..

Netflix’ten dev hamle

Popüler video akış platformu Netflix, yakın zamanda aynı ev dışında şifre paylaşımı yapan kullanıcılar için yaptırım uygulayacağını duyurmuştu. Ardından ise bazı ülkelerde yaptığı zamlardan sonra Netflix, ilk kez hızla abone kaybetmeye başladı.

Deadline’ın haberine göre Netflix, canlı yayın özelliğiyle stand-up ve televizyon programı gibi projeler yayınlamak istiyor. Aynı zamanda ek olarak Netflix’in yayınlanacak programlar için bir de canlı oylama sistemi getirmesi de ortaya çıkan iddialar arasında yer alıyor.

Disney Plus da yakın zamanda senelerdir televizyonda yayın hayatına devam eden Yıldızlarla Dans adlı programı canlı olarak yayınlayacağını duyurmuştu. Netflix’in de yeni özelliğini kullanıma sunduktan sonra bu tarz eğlenceli yarışma programlarına da yer vermesi bekleniyor.

Netflix’in yeni özelliği ve projeleri hakkında daha fazla detay şimdilik belirsiz durumda. Ek olarak firmanın bu özelliğini geliştirmek için henüz ilk aşamada olduğu bilinenler arasında. Fakat platformun kaybettiği abonelerin geri kazanmak için özelliği kısa sürede getirmesi bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL