Genel

ONSRA – 2XX9 Albümü Yayında!

ONSRA – 2XX9 Albümü Yayında!

ONSRA – 2XX9 Albümü Yayında!

ONSRA – 2XX9 Albümü Yayında!
ONSRA’nın, Müzikonair & DijitalDagit.in etiketiyle yayınlanan “2XX9” isimli ilk LP albümü, tüm dijital platformlarda yayında!

Ahmet Batuhan Davulcu, bilinen diğer adıyla Türkçe Rap Müziği üreticisi ve Yapımcı ONSRA, içerisinde instrumental (altyapı) versiyon olarak 4 adet,

Toplamda 16 eserin bulunduğu ONSRA’nın “2XX9” albümü, 10 Aralık 2021 00:00’de tüm dijital medya platformlarında dinleyicisiyle buluştu.
Tüm prodüksiyon ve yayım dahil Yapımcı rolündede ONSRA’nın oturduğu Türkçe Rap & Alternatif Soul tarzı albüm 2009, kısaca Sanatçının 2009 yılından bu yana kendisini ve gelişim sürecini sakin ve durgun tarzıyla 16 eser ile betimlemiş ve süreci oldukça geniş vakitde tamamlamıştır. “değişmez hiçbir şey” isimli şarkının Altyapısında “Biyass” imzasınında bulunduğu, Albümünde kalan çoğunluğunda ise Söz ve Müzik’de dahil olmak üzere tamamen kendi imzasını taşıyor. Albümde ona eşlik eden “Akner, Zafer Büyükdeniz, Retro, Pirseci, Alperen Zeybek, Cey, Mental, Melisa ve Nakran” isimli sanatçıların’da eşlik ettiği “2XX9” Albümü aralık ayının 2.haftası Cuma gecesi dinleyiciyle buluşmuştur.

Aşağıda ki bağlantılardan Sanatçının resmi kanalları ve web sitelerinden albümü hemen dinleyebilirsiniz.

Web Contact https://onsra.online x https://onsra34.com/iletisim
Youtube https://youtube.com/playlist?list=PLessP-eznjq2vMCJtSmpc-U-onyNE4ovH
Spotify https://open.spotify.com/album/3eZMhtav0FdUVtJAwUaW4T
Apple https://music.apple.com/ng/album/2xx9/1594188195
Deezer https://www.deezer.com/tr/album/271481522
Social Media https://www.instagram.com/onsra34/ x https://youtube.com/onsra34

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL