Teknoloji

PS Plus Şubat 2022 oyunları

Sony, PlayStation Plus aboneleri için Şubat ayının ücretsiz oyunları resmen duyurdu ve bu ay için kullanıcılara sunulacak olan üç oyun mevcut. Plus abonelerine verilecek olan oyular; EA Sports UFC 4,..

PS Plus Şubat 2022 oyunları

Sony, PlayStation Plus aboneleri için Şubat ayının ücretsiz oyunları resmen duyurdu ve bu ay için kullanıcılara sunulacak olan üç oyun mevcut. Plus abonelerine verilecek olan oyular; EA Sports UFC 4, Planet Coaster: Console Edition ve Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure olacak. Her üç oyun da 1 Şubat 2022 itibarıyla PlayStation Store’a gelecek olan güncellemeyle birlikte oyuncularla buluşacak.

EA Sports UFC 4, ilk olarak 2020 yılında piyasaya sürüldü ve EA Games’in MMA serisinin son oyunu olarak dikkat çekiyor. Planet Coaster: Console Edition, hayallerinizin eğlence parkını oluşturmanıza imkan veren bir yapım ve ilk olarak 2016 yılında PC için piyasaya sürülmüştü. Frontier Developments tarafından geliştirilen oyun, normalde 400 TL etiketiyle satılıyordu.

PS Plus için Şubat 2022’de verilecek olan oyunlar
EA Sports UFC 4 — PS4
Planet Coaster: Console Edition — PS5
Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure — PS4

Ocak ayının bitimine sadece birkaç gün kala, bu ayın PS Plus oyunlarını kütüphanenize eklemeyi de unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Persona 5 Strikers, Dirt 5 ve Deep Rock Galactic, 1 Şubat 2022 tarihinden itibaren PS Plus sisteminden kaldırılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL