Genel

Pugb Hilesini Neden Satın Almalıyım

En zorlanılan şey nedir Pugb oyununda tabiki aim almaktır. Playerunkown’s Battlegrounds (PUGB) oyunu oynarken karşınızda birden beliren oyuncuyu kitlemek istemeyen kim var elini kaldırın desem? Kimse elini kaldırmaz çünkü böyle..

Pugb Hilesini Neden Satın Almalıyım

En zorlanılan şey nedir Pugb oyununda tabiki aim almaktır. Playerunkown’s Battlegrounds (PUGB) oyunu oynarken karşınızda birden beliren oyuncuyu kitlemek istemeyen kim var elini kaldırın desem? Kimse elini kaldırmaz çünkü böyle bir kolaylığı herkes ister. İşte size sunulan Pubg hile satın al seçeneği ile aimbooster ile aim alamama sorununuz ortadan kalkacaktır. Öldürmenin garantisini sizlere sunarız. Kesinlikle 1.olma garantisini de sizlere sunmaktayız.

Hile sadece legit ayar sayesinde sunulan bir hizmettir. Hileler arasında bulunan Pubg lite hilesi 70 TL’dir. Hile özelliklerine bakılacak olursa Windows10 sürümünü taşıyan bütün bilgisayarlara uyumludur. Düşmanı kutu içine alması ile oldukça şaşırtıcıdır. İçinde barındırdığı hileler sayesinde radar, item ve vehicle esp sayesinde item ve araçların yerini gösterir. Düşmanın numarası, ne kadarlık canı kaldığı ve uzaklığını sizlere sunar.

Sitemizin size sunduğu hileler bununla sınırlı değildir. Piyasada bu gibi hileleri büyük rakamlara alabilirsiniz fakat istediğinizi verir mi o bilinmez. Hem mağduriyet yaşayabilir hem de paranızı çöpe atma riskini ortadan kaldırmanızı sağlayacak büyük hizmetimiz Apex legends hile satın al sadece siteye özgü 100 TL’dir. Verilen hizmete karşılık piyasanın altındaki rakamlar oyun çılgınları için muhteşem bir fırsattır. 7 gün olarak hile geçerlilik süresi vardır. Özelliklerine bakılacak olursa şöyle sıralanabilir.

Player Box, Player Skeleton, Player İnfo, Player Health Bar

Hilemiz asla çalışmayan diğer site uygulamalarına benzemez. Buradaki amaç hem siz oyun severleri korumak hem de bize gelebilecek pozitifin önünü açmaya çalışmaktır. Korumak amacı ön plandadır. Tencent firması hileler ile büyük bir mücadele vermektedir. Uzman ekip sayesinde bu riski yok sayarcasına sunulan bir hizmettir. Risk almak isterseniz diğer sitelerden alacağınız hizmet yüzünden mağdur olacağınızı unutmayınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL