Teknoloji

Redmi 10C tanıtıldı

Xiaomi’nin alt markalarından Redmi yeni uygun fiyatlı telefonunu Nijerya’da tanıttı. Aslında doğrudan bir duyuru veya lansman gerçekleştirilmedi. Redmi 10C özellikleri ve fiyatı, Xiaomi Nijerya’nın Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım..

Redmi 10C tanıtıldı

Xiaomi’nin alt markalarından Redmi yeni uygun fiyatlı telefonunu Nijerya’da tanıttı. Aslında doğrudan bir duyuru veya lansman gerçekleştirilmedi. Redmi 10C özellikleri ve fiyatı, Xiaomi Nijerya’nın Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile açıklandı.

Grafik tarafında ihtiyaç duyulan gücü Adreno 610 karşılarken, Snapdragon X11 LTE modem sayesinde 390 Mbps indirme ve 150 Mbps yükleme hızına ulaşılabiliyor.

Bazı telefonların 2 – 3 Gbps indirme hızı sunabildiği günümüzde, bu rakamlar çok düşük kalıyor. Ancak satışa sunulduğu bölgelerdeki internet hızlarını ve hitap ettiği segmenti göz önüne aldığımızda yeterli. Cihazın arka tarafında iki kamera ve LED flaş yer alırken, ana sensör 50 Megapiksel çözünürlüğünde. 6.71 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Redmi 10C’nin parmak izi okuyucusu, arka kapakta bulunuyor.

Redmi 10C özellikleri hakkında henüz daha fazla bilgi sahibi değiliz, Xiaomi’nin internet sitesinde listelenmesini beklememiz gerekiyor. Redmi 10C fiyatı başlangıç modeli yani 4 GB RAM ve 64 GB depolama için 190 dolar. 128 GB depolama için ise 210 dolar ödemek gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL