Samsung Note 8 AnTuTu Testlerinde Göründü

Uzun süredir merakla beklenen Samsung Galaxy Note 8’in çıkış tarihine çok yakın bir zaman kaldı ancak pek çok insan telefonun özelliklerinden hala kesin olarak emin değil. Son olarak Antutu testlerinde ortaya çıkan canavar, bakın bize hangi bilgileri sundu.

0
563

AnTuTu, bildiğiniz gibi pek çok telefon için kesin sonuçlar sağlayan, performans sistemine dayalı; hem grafik hem de hız açısından testleri telefonunuz için gerçekleştiren bir araç ve bu araca her telefon piyasaya çıkmadan önce muhakkak girer. AnTuTu testine giren telefonlardan bir tanesi de, yakın zamanda çıkması beklenen Galaxy Note 8. Samsung, bu modeline oldukça büyük önem veriyor, zira bu modelle birlikte satış rakamlarının patlaması, istenen hedeflerden yalnızca bir tanesi.

Samsung Galaxy Note 8 Antutu’dan Kaç Puan Aldı?

Samsung Galaxy Note 8, AnTuTu test sonuçlarından tam 179000 puan aldı. Bu piyasanın pek çok telefonuna fark atabilecek bir puan ve bu puanın dışında testin ekran görüntüsü de sızdırıldı. Ekran görüntüsüne baktığımızda, donanımsal özelliklerinin hemen hemen beklenilen gibi olduğunu görebildik.

Snapdragon 835 ile gelmesi kesinleşen Samsung Galaxy Note 8 modelinde, 2220x1080px çözünürlüklü Quad HD ekran gelecek. Quad HD ekranlar, bildiğiniz gibi genelde yalnızca Samsung için üretiliyor.

Siz, Samsung’un Note 7, şarj ve patlama faciasından sonra; Note 8 almayı düşünüyor musunuz?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir