Samsung Türkiye’nin Twitter Destek Hesabı Açıldı

0
444

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan ve global anlamda hemen her ülkede resmi ofisi bulunan Samsung, Türkiye’de bulunan ürün kullanıcılarına özel olarak resmi Twitter destek hesabı açtı. Bu hesap üzerinden kullanıcıların yaşadığı problemlere daha kısa sürede yanıt alabileceği ve çözüm üretileceği düşünülüyor.

Samsung‘un Türkiye için açmış olduğu resmi Twitter destek hesabının sadece ülkemize özel bir durum olmadığı ve global olarak birçok ülke için aynı şekilde resmi destek hesaplarının açıldığı belirtildi. Bu sayede kullanıcılar, firma ile doğrudan iletişime geçebilecek ve çözüm odaklı yönlendirmeleri daha kısa zamanda alabilecekler.

Samsung Türkiye tarafından Twitter üzerinden açılan “@SamsungDestekTR” hesabı hizmet vermeye başladı. Birçok Samsung kullanıcısının varlığından haberdar olmadığı bu destek hesabı yaklaşık iki hafta içinde 1100 kişi tarafından takip edilmeye başlanmışken birçok kullanıcıların sorunlarına da çözüm bulunabildiği dikkatlerden kaçmadı.

Samsung marka cihaz kullanıcılarının yaşadıkları sorunları direkt olarak aktarabilecekleri @SamsungDestekTR hesabı en doğru çözümü kolaylıkla sunacaktır. Resmi destek hesabının sorun yaşayan kullanıcılarla direkt mesaj yoluyla da iletişime geçtiklerini belirtelim.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir