Scoutium İle Futbolcu Gözlemle Para Kazan!

Scoutium'la bir scout ekibinin parçası olmaya ne dersiniz? Değerlendirin, puanlayın ve transferlere katkıda bulunun!

0
1810

Scoutium adındaki girişim son derece özgün bir proje olarak internet ağı üzerinde yerini almış durumda. İTÜ Çekirdek’te tasarlanan bu projeyle futbolcu gözlemleyerek puanlıyor ve belli derecelere yükselerek çeşitli ödüller ve para kazanabiliyorsunuz.

Tam anlamıyla futbolseverler için tasarlanmış bir proje, Scoutium. Bir futbolsever olarak kulüplere futbolcu önermeye ne dersiniz? Yetenekli bulduğunuz, gelecek vadettiğini düşündüğünüz futbolcuları kulüplere önerin, hediyeleri kazanın.  Scoutium algoritmasının kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmelere göre profesyonel kulüplere futbolcu önerdiğini biliyor muydunuz? O halde Scoutium’a kaydolun ve yerli/yabancı futbolcu transferlerinde sizin de katkınız olsun.

Scoutium, İstanbul Startup Angels melek yatırımcılık programından 1 milyar dolarlık yatırım almayı başardı. Bu gelişme projenin gelecek vadettiğini gösteriyor. Scoutium üzerinden yapacağınız değerlendirmelerle Türkiye’deki kulüplere katkıda bulunabilir ve başarı durumunuza göre ücretli görevler yapabilirsiniz. Henüz test aşamasında olan bu projenin ilerleyen haftalarla birlikte test aşamasını da geçmesi ve tam olarak başlaması bekleniyor. Kulüpler ve futbolcuların kayıt yaptırdığı önemli bir platform olan Scoutium’a kayıt olun ve transferlerde sizin de bir tuzunuz bulunsun!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir