serbestfiyat.com Açıldı!

0
212

Mezat, müzayede ve açık artırma alanlarında içerik üreten serbestfiyat.com yayın hayatına başladı. Tespih, sanat eserleri, antika, efemera, pul koleksiyonu (filateli), müzik aletleri, koleksiyonlar, sanat tarihi, sanat akımları hakkında çok kapsamlı ve detaylı yazıların paylaşıldığı site, bu ilgi alanlarında hobi sahibi olanlar için bir referans site olma hedefi taşıyor.

İnsanların hobi sahibi olması, hobilerine vakit ayırması oldukça önemli. Ancak niş alanlarda hobilere sahip olanlar için en güç konulardan biri, hobileri hakkında bilgi ve materyale ulaşmakta yaşanan zorluk. serbestfiyat, insanların bu zorluğu aşmalarına yardımcı olmak ve hobilerinde ilerlemelerini desteklemek amacıyla kuruldu.

Özellikle mezat, müzayede ve açık artırma konuları ve bu konular etrafında gelişen hobilere hitap eden site, ziyaretçilerini bekliyor.

Paylaş
Önceki İçerikCansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi
Sonraki İçerikLUIS BIEN’e Hoşgeldiniz!
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir