Genel

Sineklik Tamir ve İmalat Hizmetleri

Sineklik Tamir ve İmalat Hizmetleri Havaların ısınması ile beraber sinekliklere olan ihtiyaçta artmaktadır. İnsan sağlığına zarar veren sinek ve benzeri zararlı canlıların içeriye girmesine engel olan sineklikler, günümüz teknolojisine uyumlu..

Sineklik Tamir ve İmalat Hizmetleri

Sineklik Tamir ve İmalat Hizmetleri

Havaların ısınması ile beraber sinekliklere olan ihtiyaçta artmaktadır. İnsan sağlığına zarar veren sinek ve benzeri zararlı canlıların içeriye girmesine engel olan sineklikler, günümüz teknolojisine uyumlu olarak üretilmektedir.

Stor Sineklik Tasarımları

Birinci sınıf kalitede malzemeler ile üretimi yapılmakta olan stor sineklikler, her ihtiyaca yanıt verecek farklı renk seçenekleri ile birlikte tercih edilebilmektedir. Stor sineklikler sabit ya da yukarıya doğru açılabilen modelleri ile tercih edilebilmektedir. Stor sineklik modelleri bu özelliği ile pencerelerin daha kullanışlı bir hal almasını sağlamaktadır.

Sineklik tülünün yırtılması, menteşenin kırılması ve benzeri durumlara karşı sineklik tamir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Pileli Sineklik Tasarımları

Sağlığı tehdit eden sinekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştıranpileli sineklik tasarımları, hayatınızı konforlu bir hale getirmeye devam ediyor. En yaygın kullanılan tasarımlardan olan pileli sineklikler yatay ya da dikey olarak uygulanabilmektedir. Pileli görünümdeki tüller ile hazırlanmış olan bu sineklikler, ev ya da işyerleri için tercih edilebilmektedir.

Bütçenize uygun sineklik fiyatları ile siz de yaz aylarını çok daha konforlu bir şekilde geçirme şansı elde edebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL