Genel

Sivasspor Maçı Sonrası Ersun Yanal’ın İstifası İstendi

Heyecanı giderek artan Süper Lig’de maçlar büyük çekişmeyi beraberinde getiriyor. Zorlu geçmesi beklenen karşılaşmalardan bir tanesi de Sivasspor ile Fenerbahçe arasındaki karşılaşma oldu. Maça iyi hazırlanan iki takımda elinden geleni..

Sivasspor Maçı Sonrası Ersun Yanal’ın İstifası İstendi

Heyecanı giderek artan Süper Lig’de maçlar büyük çekişmeyi beraberinde getiriyor. Zorlu geçmesi beklenen karşılaşmalardan bir tanesi de Sivasspor ile Fenerbahçe arasındaki karşılaşma oldu. Maça iyi hazırlanan iki takımda elinden geleni gösterdi. Ancak konuk ekip tam olarak rakibine karşılık veremedi. Gelen gollere engel olunamazken, son dakikada gelen üst üste kırmızı kartlarda ayrı bir şok yaşandı. Takımın oyunu istendiği seviyede olmadığı için mağlubiyetin faturası Ersun Yanal’a kesildi. Tecrübeli çalıştırıcı ile yolların ayrılması gerektiği konusunda yoğun istek geldi. Taraftarın sosyal medyada gündem oluşturması ve futbol otoriterlerin istifasını istediği isim Ersun Yanal oldu. Restbet özellikleri ile herkese kazandırıyor.

Ersun Yanal İstifa Sesleri Yükselmeye Başladı

Performansından memnun olunmayan Ersun Yanal için yoğun bir şekilde istifa istenmeye başlandı. Hocanın oynatmış olduğu oyun için eleştiriler aralıksız biçimde devam ediyor. Geçmiş maçlardan gelen istek, bu karşılaşma ile daha da yükselmiş oldu. Rekabetin arttığı anlarda takıma müdahale edememesi de en büyük neden olarak gösteriliyor. Yani oyuna etki edecek hamleleri yapmakta geç kaldı. Kaybedilen puanlar sonucunda Ersun Yanal’ın alacağı karar ise merak edilenler arasında ilk sıraya yükseldi. Aynı zamanda Ali Koç başkanlığındaki yönteminde nasıl bir tasarrufta bulunacağı merak ediliyor. Tercihini Restbet adresinden yana yapanları muhteşem ayrıcalıklar bekliyor.

Kovulmalı Diyenlerin Sayısı Hayli Yükseldi

Geçtiğimiz sezon takımın başına geçen ancak kısa sürede takımı değiştiremeyeceği için bir sezon daha müsaade edilen hoca, bekleneni vermekte yine yetersiz kaldı. Geride kalan 15 hafta boyunca galibiyetten uzak bir performans sergilendi. Sivasspor karşısında alınan ağır mağlubiyetin faturası da tecrübeli çalıştırıcıya kesilmiş oldu. Bu durum beraberinde neler olacağı merakını da artırdı. Çalışmalar aralıksız biçimde sürerken, atılacak adımlar ne olacak? En azından devre arasına kadar Ersun Hoca ile yola devam edilmesi planlanıyor. Alınacak olan sonuçlara göre son karar verilecek. Gelecek hafta oynanacak olan zorlu derbi mücadelesi de bunda en çok belirleyici olacak durumların başında geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL