Güncel

SONGÜL BAYRAM

SONGÜL BAYRAM 27 Aralık 1980 tarihinde Bolu’da dünyaya geldi. Çocukluk ve ergenlik yıllarını doğduğu şehirde geçirdi. Lisede tercih ettiği Grafik Tasarım bölümü üzerinden üniversite hayatını da devam ettirdi. Tek fark,..

SONGÜL BAYRAM

SONGÜL BAYRAM

27 Aralık 1980 tarihinde Bolu’da dünyaya geldi. Çocukluk ve ergenlik yıllarını doğduğu şehirde geçirdi. Lisede tercih ettiği Grafik Tasarım bölümü üzerinden üniversite hayatını da devam ettirdi. Tek fark, liseyi Bolu’da üniversiteyi ise Eskişehir’de okumuş olmasıdır.

Hayata olan bakış açısının değişmesinde Eskişehir’in önemli bir faktörü oldu. Üniversite, genel olarak hayatla arasındaki bağı geliştirdiği için ayrı bir yeri olduğu gerçekti fakat Eskişehir bu bağı daha da kuvvetli bir hale getirdi.

Lise yıllarında almaya başladığı yüzme eğitimini günümüze kadar hobi olarak devam ettirdi. Grafik tasarımını da aynı şekilde, meslekten ve para kapısından ziyade bir hobi olarak devam ettirmeye çalıştı. Bu bakış açısı ve yaşam biçimi, işine gitmek için her evden çıkışında ayrı bir enerji verdi. Çünkü çalışma hayatını iş fikriyle değil yoğun bir temponun içinde kendine ayırdığı bir zaman dilimi olarak gördü.

Songül Bayram kim? Meslek hayatını, hayat şartları ve bölümünün teknoloji ile ilgili olmasından kaynaklı olarak İstanbul’da devam ettirme kararı aldığında yirmili yaşlarının sonundaydı. İstanbul’da devam ettirme kararı aldığı meslek hayatına, değişen dünya dengeleri karşısında işini evden de yürütebilme imkanı sunulmasıyla freelancer olarak çalışmaya başladı. Son dört senedir çevrim içi bir şekilde internet üzerinden sürdürdüğü çalışmalarla iş veriminden herhangi bir şey kaybetmedi. Aksine, evine ve çocuklarına ayırabildiği zaman ile işine ayırdığı zaman arasında kurduğu denge, mesleki hayatında daha verimli olmasını sağladı.

Songül Bayram kimdir diye sorduğunuzda bu sorunun cevabı; Grafik Tasarım ve yüzme haricinde, kışın kayak yapmaya gitmekten ve Türkiye’nin şehirlerini teker teker gezmekten keyif alır. Songül Bayram tüm bunları yaparken işinden uzak kalmayışı, tatillerine ve evine işi taşımaktan ziyade tatili işe taşıyabilmiş olmak son yıllarda müşterileri ile kurduğu ilişkileri hep olumlu yönde etkilemiştir.

Songül Bayram tasarımını yaptığı ve altına grafik tasarımcı olarak imza attığı her işini gönül ferahlığıyla müşterilerine teslim etti ve sonrasında aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde çalışma alanını genişletme özgüvenine kavuştu. Bu özgüveninin her yeni çalışma ile yenilenmesi, hobileri, işi ve ailesi arasında seçim yapmak zorunda olmadan her birini en güzel şekilde devam ettirebilmek kaliteli bir hayatın kapısını araladı.

 

songül bayram haberleri, songül bayram kimdir, songül bayram kim, songül bayram,

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL