Genel

SONGÜL BAYRAM KİMDİR?

      Amazon, Ebay, Trendyol, Hepsiburada gibi e-ticaret platformları ticarete bakışı değiştirirken yeni iş kolları yarattı. Birçok girişimci başta gençler ve ev hanımı olmak üzere, aldıkları eğitimlerle e-ticaret uzmanı..

SONGÜL BAYRAM KİMDİR?

 

 

 

Amazon, Ebay, Trendyol, Hepsiburada gibi e-ticaret platformları ticarete bakışı değiştirirken yeni iş kolları yarattı. Birçok girişimci başta gençler ve ev hanımı olmak üzere, aldıkları eğitimlerle e-ticaret uzmanı oldular. Dernekler, şirketler, sosyal girişimler bu alanda birçok sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiler ve insanlar e-ticaret ve e-ihracat ile dünyaya açıldılar.

 

Songül Bayram kimdir diye sorduğunuzda; Mor Group Yönetim Kurulu Başkanı Songül Bayram da bir sosyal sorumluluk projesi olarak 2021 yılında başlattığı Fourvera Kadın Giyim markasını, girişimci genç kadınlarla Ruanda merkezli olmak üzere Orta ve Doğu Afrika pazarına açmayı planlıyor. Hali hazırda Türkiye ve Avrupa pazarında yeri olan marka, Afrika’yı kendisine önemli bir pazaryeri görüyor. Afrika ürün gamını genişletme kararı alan marka, başta ev tekstili olmak üzere kadın, erkek ve çocuk giyimine yoğunlaşmış durumda.

 

Girişimin kurucusu Songül Bayram, yaptığı açıklamada “Genç girişimci kadınlarımızın gücünü ve enerjisini tüm dünyaya göstermek istiyoruz. Afrika bizim için önemli bir potansiyele sahip. Orada online bir satış ve dağıtım ağı kurmayı planlıyoruz. Tüm girişimlerimizi ve ön görüşmelerimizi tamamladık. Ödeme ve dağıtım sistemlerimizi kurduk. Yakında zamanda sizlere güzel haberlerle döneceğiz. Genç girişimci kadınlarımıza kapımız her zaman açık.” Diyerek heyecanını bizlerle paylaştı.

 

Songul bayram kimdir, songül bayram haberleri, songül bayram

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL