Genel

Sosyal Medya Danışmanı Kimdir?

Sosyal Medya Danışmanı; kurumlara, sosyal medyada daha aktif ve stratejik reklam yapmaları konusunda destek vererek, kurumun daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlar. Sosyal medya danışmanlarının, sosyal medya yönetimi, içerik üretme ve..

Sosyal Medya Danışmanı Kimdir?

Sosyal Medya Danışmanı; kurumlara, sosyal medyada daha aktif ve stratejik reklam yapmaları konusunda destek vererek, kurumun daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlar. Sosyal medya danışmanlarının, sosyal medya yönetimi, içerik üretme ve geliştirme, organik takip sağlama, sosyal medyada tanıtımı yapılan ürün, marka veya firmanın reklam çalışmalarını yönetme, sosyal medya için pazarlama fikri geliştirme gibi yapması gereken kapsamlı hizmet yelpazesi mevcuttur.

Dijital Pazarlama Nedir ?

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

Ben Kimim ?

Bilal Habeşi Yılmaz Sosyal medya yönetimi, Sosyal medya danışmanlığı,Instagram mavi tik doğrulama,logo tasarımı,web tasarım ,kurumsal kimlik oluşumu,dijital pazarlama gibi alanlarda çeşitli firma ve kurumlara hizmet vermektedir.

Sizde bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak İçin bize ulaşabilirsiniz

Sosyal Medya Adresimiz

Instagram: bhymedya

Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL