Teknoloji

Spotify Car Thing

Spotify, yeni araç içi Car Thing adlı ses cihazını resmi olarak piyasaya sürdü. Şu anlık Amerika Birleşik Devleti vatandaşları bu cihazı alabiliyor. Şirket, ilerleyen zamanlarda diğer ülkelere de gelebileceği konusunda..

Spotify Car Thing

Spotify, yeni araç içi Car Thing adlı ses cihazını resmi olarak piyasaya sürdü. Şu anlık Amerika Birleşik Devleti vatandaşları bu cihazı alabiliyor. Şirket, ilerleyen zamanlarda diğer ülkelere de gelebileceği konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

Spotify, Car Thing‘i gündelik sürüşler için size yol arkadaşlığı yapacak bir akıllı oyuncu olarak tanıttı. Cihaz, Spotify Premium‘un tüm kataloğuna sahip. Bu noktada, binlerce şarkı ve podcasti bünyesinde barındırıyor. Tamamen ses kontrolünde çalışıyor. Cihazla iletişim kurmak için kullanıcıların ‘Hey Spotify’ demesi yeterli oluyor.

Spotify Car Thing cihazını kontrol etmek oldukça kolay gibi görünüyor. Akıllı telefon bağlantısı sayesinde şarkılarınızı arabadan çıkarken bile çalabiliyorsunuz. Cihaz, sürücüyü dikkat dağınıklığına sürükleyecek şeylerden arındırılarak tasarlanmış durumda. Bu noktada bünyesinde sesli kontroller, büyük bir ekran, ve dört ön ayar düğmesiyle geliyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL