Su Deposu Temizliği Nedir?

0
148

Su deposu temizliği yaptırılması zorunlu olan bir hizmettir. Su deposu temizlik işlemi su kesintisinin olduğu dönemlerde 3 ayda bir kez kesintinin olmadığı dönemlerde ise 6 ayda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Su deposu temizliği öncelikle kişinin kendi sağlığı ve aile sağlığı için yapılması gereklidir. 

Su deposu temizleme işleme makul fiyatlarda yapılan bir hizmettir. Su deposu temizliği hizmeti ile su ile bulaşabilen hastalıklarla mücadele edilmiş olur. Su depolarındaki içme ve kullanma suları pas kum çamur ve mikroorganizmalardan depo temizliği ile arınır. Uzun süre boyunca temizliği yapılmamış ve dezenfekte edilmemiş depolarda kireç balçık pas ve uzun süre bekleyen suda oluşan tortular meydana gelir. 

Su Deposu Temizleme İşlemi 

Su Deposu temizleme hizmeti sayesinde su depolarında oluşan mikroorganizmalar ortadan kalkmış olur. Su deposu temizliği için Tekdez firması bir randevu günü belirler. Randevu gününe kadar depo içerisinde bulunan mevcut suyun miktarı müşteri tarafından hidrofor seviyesine kadar tüketilmesi gereklidir.

Temizlik ekibi depo temizleme işleminde depo içerisinde gerekli olan ekipman ve ışıklandırmayı sağlar. İlaçlamanın ardından deponun duvar ve tavan temizliği basınçlı suyla durulanır. Su depolarının temizliği ve dezenfekte işlemi periyodik olarak yapılmalıdır. Su deposu temizlik işlemi insan sağlığı açısından son derece önemlidir Bu nedenle kesinlikle ihmal edilmemelidir. https://www.tekdez.com/ firmasından kaliteli ve güvenilir su deposu temizlik hizmeti alabilirsiniz. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir